Skocz do zawartości

[google] hierarchia strony


spiritum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie zastanawiam się jak zrobić by gdy w wyszukiwarce jest wyświetlana moja strona, żeby pojawiły się działy tj. np. tutaj (pierwszy link) ? Posiadam mapę strony wrzuconą do googli, wynniki przy szukaniu pewnych fraz zwracają jako pierwszy rezultat moją stronę, tj. w tym przypadku, ale nie mam takiej czystej hierarchii. Jak to zrobić?

Nie mogłem znaleźć nic na ten temat, nawet nie wiem jak go opisać dokładnie :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć nic na ten temat, nawet nie wiem jak go opisać dokładnie :D.
Poza tym korzystaj z szukajki bo było o tym.
Dlaczego mogę pomarzyć, to jest zależne od PR czy czego? I jak to wpisać w wyszukiwarce....
Tego nie wpiszesz musisz mieć naprawdę dobrą stronę która od dawna trzyma się na pierwszym miejscu, gdyby było to można łatwo zrobić to każdy by sobie tak zrobił.

Piszesz, że było o tym pisane, to mi pokaż gdzie, napisałem wyraźnie, że nie mogę znaleźć o tym informacji. Pytam jasno, od czego to jest zależne, a Ty mi tu odpisujesz, że trzeba mieć dobrą stronę... Człowieku, tak się składa, że moja strona jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarce od conajmniej pół roku, jak nie więcej i to nie w jednej, nawet nie w dwóch frazach kluczowych tylko w więcej, jeżeli nie umiesz się sprecyzować lub nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie, to się nie udzielaj w danym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że było o tym pisane, to mi pokaż gdzie, napisałem wyraźnie, że nie mogę znaleźć o tym informacji. Pytam jasno, od czego to jest zależne, a Ty mi tu odpisujesz, że trzeba mieć dobrą stronę... Człowieku, tak się składa, że moja strona jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarce od conajmniej pół roku, jak nie więcej i to nie w jednej, nawet nie w dwóch frazach kluczowych tylko w więcej, jeżeli nie umiesz się sprecyzować lub nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie, to się nie udzielaj w danym temacie...

Już spieszę z pomocą: poszukaj na forum, nie możesz znaleźć? poszukaj bardziej :D .

Gdybyś tego nie napisał takim tonem, to pewnie bym poszukał za Ciebie, bo robiłem już tak parę razy innym użytkownikom, ale skoro jesteś taki m4st4 h4xa, to szukaj sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie umiesz się sprecyzować lub nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie, to się nie udzielaj w danym temacie...

A Ty się naucz kultury bo jak na razie pokazujesz jej brak, a z takim tonem to możesz iść jedynie do dzieci neo może oni Ci pomogą. Jubi potwierdził że było o tym na forum, najwyraźniej nie potrafisz korzystać z szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że mało kto wie jak to nazwać. Więc i szukanie jest trudne bo i nie wiadomo dokładnie po czym szukać.

Te wyniki pojawiają się w stronach dobrze podlinkowanych (nie tylko główna linkowana) i starych. Mało tego zauważ na jakie hasła się to pojawia. Zazwyczaj na nazwę firmy spólną z domeną. Inna sprawa jest dobrze zrobione menu i stałe (czyli nie zmieniane przez dłuższy czas. Tak ja to widzę i taka jest moja koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba średnio raz w tygodniu się pojawia taki temat:):)

spiritum, a na jakie to frazy kluczowe jest pierwsza, bo fraza frazie nie równa.

A takie wyniki jest trudno zdobyć. Najłatwiej chyba na nazwę własną np. "onet";)

Przypuszczam, że poza dobrym podlinkowaniem podstron i rozbudowanym serwisem ma tu jeszcze znaczenie przewaga danej strony na daną frazę nad pozostałymi stronami, ale to tylko przypuszczenie.

No, ale jak masz taką mocną stronę to dziwne, że Ci takich wyników google nie daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi exploit :) to byla taka ironia adama ;]

dobre wewnetrzne linkowanie i dobre linkowanie dzialow na innych stronach, ale raczej jak mowil adam nie dostanie sie tego na hasla pozycjonowane lecz raczej pod haslo nazwy firmy - domeny itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności