Skocz do zawartości

Nie wiesz jak głosować?


nahpl

Rekomendowane odpowiedzi

* Platforma Obywatelska - 70%

* Lewica i Demokraci - 60%

* Polska Partia Pracy - 60%

* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 60%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 55%

* Samoobrona RP - 50%

* Prawo i Sprawiedliwość - 30%

Zastawiające, jeżeli dać wiarę temu testowi to wszystko jedno czy zagłosuje na PO które jest bardziej mdłe niż kogel mogel, farbowanych komuchów czy też ultra liberałów którzy w pogoni do koryta gotowi dołączyć nawet do rodziny wybitnych dendrologów.

Uwielbiam wybory w tym kraju. :)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tendencyjne te pytania :) (zrobiłem test do końca). Imho na niewiele z nich można odpowiedzieć po prostu tak lub nie. Nie potrafię patrzeć na świat w tak czarno-biały sposób.

Najbardziej zasmuca mnie w tym wszystkim PO. Bo tak patrze i nie rozumiem czemu ludzie na nich głosują. W tym sensie, że nie widzę u nich żadnego programu poza "nie lubimy PIS". A suma sumarum do zaoferowania mają właściwie to samo co kaczki, tylko że w bardziej strawnym opakowaniu. Niby jest to jakiś argument, jeśli oni będą u władzy przynajmniej będę mniej się wstydził swojego kraju. Ale żeby coś się poza pozorami zmieniło na lepsze naprawdę nie liczę. Dobre i tyle, ale szansy jednak szkoda.

PO przypomina mi taką gwiazdkę typu Paris Hilton, jest popularna bo jest popularna. Ale to raczej sama forma bez treści*. Ludzie głosują na nią, bo inni ludzie tak robią. A badania pokazują że głosują na nich ludzie inteligentni, więc ludkowie sobie myślą - "znaczy skoro ja jestem inteligentny to też powinienem na nich głosować".

* są w niej inteligentni ludzie, których cenię i szanuję ale mam wrażenie, że są w niej dość zmarginalizowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

PO przypomina mi taką gwiazdkę typu Paris Hilton, jest popularna bo jest popularna. Ale to raczej sama forma bez treści*. Ludzie głosują na nią, bo inni ludzie tak robią. A badania pokazują że głosują na nich ludzie inteligentni, więc ludkowie sobie myślą - "znaczy skoro ja jestem inteligentny to też powinienem na nich głosować".

* są w niej inteligentni ludzie, których cenię i szanuję ale mam wrażenie, że są w niej dość zmarginalizowani.

I ty twierdzisz, że nie jesteś ze sztabu wyborczego, ciągle klepiesz to samo, już wszyscy zdążyli to przeczytać po 10 raz. Już wszyscy wiedzą, że kochasz UPR i nikt do tego nie ma wątpliwości. Uważam że PiO to nie miejsce na agitacje polityczną. Kurna to tak jak by ktoś ciągle w każdym wątku na forum "Strony do oceny" wszystko porównywał do swojej strony.

ps. Jeśli PO można porównać do Paris Hilton, to przez analogie UPR porównał bym do naszej rodzimej Frytki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Platforma Obywatelska - 70% zbieżnych odpowiedzi

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 70% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:

* Prawo i Sprawiedliwość - 60%

* Samoobrona RP - 40%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 35%

* Polska Partia Pracy - 30%

* Lewica i Demokraci - 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności