Skocz do zawartości

Ogłoszenia kupna linków z działu zleceń


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, ale niektórym to sie chyba w du..poprzewracało.

Wiele jest ogłoszeń typu "kupie linki pr tyle i tyle" i przyznam, ze często odpisuje, bo nie zaszkodzi dorobić. Miałem swój z góry ustalony cennik- niewysoki, lecz na moje pw nie ptrzymywałem odpowiedzi. Mowi sie trudno. Ale na któreś "testowo" odpowiedziałem, ze oferuje linki na domenie 4 letniej z PR=5 w cenie 15 zł za 3 miesiące i tu tez nie dostałem odpowiedzi :)

Ogłoszeniodawcom wydaje sie, ze kupią linki za 10gr za miesiąc? Czy w ogóle ich nie kupują ? :)

Bo ja juz nie kapuje ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem spróbuj wypośrodkować ofertę :P Widać jak za drogo nie piszą a jak podałeś taką śmieszną cenę to tak samo śmiesznie potraktowali ofertę.

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać na PW , jak strona wartościowa bedzie dla mnie to wykupie cały komplet (oczywiście umowa na min rok) :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, na rok nie sprzedaje. max na kwartał :)

To nie tak, ze marudze, ze nie kupują u mnie, bo mam komu sprzedawać. Dziwi mnie jednak gdy ktos sie ogłasza w tym dziale, dostaje propozycje naprawde śmiesznie tanią, jak w tym moim dowcipie z pierwszego posta, i nie raczy nawet odpowiedzieć :)

Jak śpiewał Niemen "Dziwne jest to Pio" :D

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, na rok nie sprzedaje. max na kwartał :)

a na co komu link max na kwartal??? dziwisz sie ze nie kupuja. ja sprzedaje za 60 zl / 30 dni na min 3 miesiace na np https://www.e-angielski.com, i moze nie jest wiele propozycji, ale wystarcza.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większosci przypadków wiele osob woli miesięczne opłaty, zwłaszcza jeśli kupuja pierwszy raz. A po drugie przez rok moze sie wiele wydarzyć i nigdy nie biore na siebie tak długich zobowiązań, tak juz mam :D

i nie mowilem o linkach na kwartał, tylko o rozliczaniu się maxymalnie co 3 miesiące, a to różnica

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, na rok nie sprzedaje. max na kwartał :D

wywnioskowalem z tego ze sprzedajesz max na kwartal, no ale skoro nie :D

oj, źle sie wyraziłem. Sprzedaje na okresy kwartalne, potem nowe umowy. Trzeci dzien w gorączce i nie jasno mysle/pisze :D

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jednak gdy ktos sie ogłasza w tym dziale, dostaje propozycje naprawde śmiesznie tanią, jak w tym moim dowcipie z pierwszego posta, i nie raczy nawet odpowiedzieć :)

Jeżeli ktos chce kupic przyzwoite linki to własnie dlatego, że propozycja jest śmieszna, nie zawraca sobie głowy...

Ostatnio sie ogłosiłem, dostałem 2 propozycje (aż dziw, że na tym forum tylko 2), po analizie, na jedną odpowiedziałem i lada dzień załatwimy sprawe.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zartu, na ktory sobie pozwolilem, pr5 za 15 zl za 3 miesiace, to pojedynczy przypadek, reszta moich ofert byla rozsądna. O dziwo, te same linki oferowalem na webhelp ale w cenie ok 30% wyższej i większosc osob byla zainteresowana.

Jestem więc zdziwiony tą różnicą i stąd ten temat. Moze za mało cenie swoje linki?;)

@Brad dzięki :( ale dzis własnie ktos zainteresowal sie kupnem moich stron i to rozpatruje, wiec na ten czas nie moge niestety nic oferować. Byłem po prostu ciekaw i wiem, za kazdy ma swoj własny sposob wyceny linkow. Taki skromny przykład: na forum webhelp za roczną strone z pr3 dostaje ok 20 zł za miesiąc, na PiO nikt nie jest zainteresowany nawet połowiczną ceną, skad te różnice? :)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności