Skocz do zawartości

Ogłoszenia kupna linków z działu zleceń


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, na rok nie sprzedaje. max na kwartał ;)

To nie tak, ze marudze, ze nie kupują u mnie, bo mam komu sprzedawać. Dziwi mnie jednak gdy ktos sie ogłasza w tym dziale, dostaje propozycje naprawde śmiesznie tanią, jak w tym moim dowcipie z pierwszego posta, i nie raczy nawet odpowiedzieć :)

Jak śpiewał Niemen "Dziwne jest to Pio" :)

A pomyslales o tym ze czasem ludzie pisza zeby sprawdzic rynek i ceny?

poza tym jak ktos szuka linku tematycznego to PR5 nie gra juz takiej roli

inna sprawa ze odpisac 2 slowa tak czy inaczej wypada

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki skromny przykład: na forum webhelp za roczną strone z pr3 dostaje ok 20 zł za miesiąc, na PiO nikt nie jest zainteresowany nawet połowiczną ceną, skad te różnice? :)

Byc moze dlatego ze ludzie na PiO domene PPR3-PR4 robia (po 3 miechach ) juz w pierwszym updacie a sam wiek 1 rok to cieniutko, BL i wiele innych czynnikow ma znaczenie.

To troche tak, jakbys proponowal zawodowemu kierowcy ze zaparkujesz mu samochod za dyche... to on Ci na to ze, nie, dzieki, parkowanie sam robi ...za darmo ;)

np. u mnie mozesz miec link na 12-letniej stronie z pr4 tez za 20zl

Na jednorocznych stronach nawet nie myslalem zeby linki sprzedawac..bo to troche obciach :)

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowi sie trudno. Ale na któreś "testowo" odpowiedziałem, ze oferuje linki na domenie 4 letniej z PR=5 w cenie 15 zł za 3 miesiące i tu tez nie dostałem odpowiedzi biggrin.gif
Sam zasugerowałeś jakość usługi. Tyma samym nie szanujesz pracy innych, ponieważ tworzysz fałszywą konkurencję. Tak samo jak pozycjonowanie za 10 zł nie jest wykonalne tak samo sprzedaż linków po 5 zł za miech nie jest opłacalne dla kogoś kto poświęcił naprawdę bardzo dużo pracy na stronę z unikalnym contentem i dobrymi linkami.
Na jednorocznych stronach nawet nie myslalem zeby linki sprzedawac..bo to troche obciach

też mam blokadę ale coś mi się wydaje że na Allegro nawet linki na moich aliasach by poszły za 3 zł bo oni nie doceniają czegoś takiego jak BL, wieku domeny itp...

Potem ludziki pytają czemu za link aż 20 zł . makabra jak ja nie lubie tych dzieciaków z allegro

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowi sie trudno. Ale na któreś "testowo" odpowiedziałem, ze oferuje linki na domenie 4 letniej z PR=5 w cenie 15 zł za 3 miesiące i tu tez nie dostałem odpowiedzi biggrin.gif
Sam zasugerowałeś jakość usługi. Tyma samym nie szanujesz pracy innych, ponieważ tworzysz fałszywą konkurencję. Tak samo jak pozycjonowanie za 10 zł nie jest wykonalne tak samo sprzedaż linków po 5 zł za miech nie jest opłacalne dla kogoś kto poświęcił naprawdę bardzo dużo pracy na stronę z unikalnym contentem i dobrymi linkami.

Ech..zanim zaczniesz pisać o braku szacunku, przeczytaj dokładnie o co chodzi kolego ;) Nie czytajac uważnie, nie szanujesz użytkowników piszących w temacie. Ale rozumiem nastawienie, podobne ciągle widuje na webhelpie (forum krzykaczy) "czego to oni nie potrafią" i krytykują na ślepo innych, nie majac pojęcia o całej sprawie. ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności