Skocz do zawartości

windows xp home edition


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem początkiem roku używany komputer dla kuzyna, sprzedający dołożył do niego originalna płytkę z windowsem xp home edition windows najprawdopodobie był już aktywowany. Oprócz płytki posiadam wszystko oprócz tej naklejki na komputer. Po zainstalowaniu pojawia się okno rejestracji/aktywowania windowsa.

Moje pytanie brzmi. Czy mogę sprzedac tą płytkę z windowsem? Leży i tylko miejsce zajmuje ;-)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka naklejka, a przeciez duza czesc ludzi ma legalnego bez naklejki. Chocby nawet studenci z programu MSDN. Tam ani naklejki ani faktury ani nawet plyty z nadukiem :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka naklejka, a przeciez duza czesc ludzi ma legalnego bez naklejki. Chocby nawet studenci z programu MSDN. Tam ani naklejki ani faktury ani nawet plyty z nadukiem :)

według MS należy posiadać wydruk z elmsa (fakturę na 0 euro)

dla niebieskich bez umysłu poświadczenie z dziekanatu o korzystaniu z programu MSDNAA

mając windowsa bez żadnego papieru można spodziewać się zatrzymania sprzętu do wyjaśnienia

jeśli chodzi o zwykłe licencje MS należy posiadać dwie z czterech rzeczy poświadczające oryginalność oprogramowania

- CD

- faktura

- naklejka z kluczem

- umowa licencyjna (książeczka)

rOOt

fasttony.es - reklama na facebook.com

Aplikacje facebook - tworzenie aplikacji na facebook.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności