Skocz do zawartości

Kodeks Etyczny SEO od IAB Polska


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
(...)UJAWNI METODOLOGIĘ POZYCJONOWANIA NA KAŻDE ŻYCZENIE KLIENTA

co Wy na to?

Wobec tego wystarczyłoby zlecić profesjonaliście pozycjonowanie i zażyczyć soebie precyzyjnego opisu działań. Moim zdaniem punkt ten powinien błyskawicznie zniknąć i aż dziwię się że się pojawił.

Czy DTP-owiec projektując ulotkę, broszurę czy plakat do druku ma obowiązek przedstawienia Klientowi na jego życzenie krok po kroku instrukcji jak ją zrobił?

Czy grafik projektując animację ma spowiadać się z action-skryptów i innych bajerów?

Był tam taki punkt o dodawaniu kilka razy tej samej strony do katalogów pod różnymi adresami. Trafił mi się przypadek gdzie facet nagminnie dodawał drugi raz tą samą stronę pod drugą domeną, a ja mu ją kasowałem. W końcu napisałem do niego że nie życzę sobie aby ją ponownie dodawał on w odpowiedzi że co ja od niego w ogóle chcę, że przecież za domenę normalnie płaci. Normalnie ręce mi wtedy opadły - domenę zbanowałem, w sumie powinienem obie :)

Przeglądam strony które się dodają - masa w nich spamu, ukrytego tekstu itp. żadne regulaminy i kodeksy na to nie poradzą - systemy wyszukiwawcze muszą się zmienić, po prostu uczulić na tego typu SYF i tyle.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro piszą to CZŁONKI to co się dziwić,

dobrze że ja nie jestem CZŁONKIEM a jedynie userem z członkiem.

ZOSTAŃ CZŁONKIEM - nie updabniaj sie do MIRIAM.

A co to jest członek zwyczajny :-) a jaki jest nadzwyczajny.

Wspierający to chyba wibrator.

A już wiem o ja głupi - członek wspierający WIBRATOR - to członek impotent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale muszą wreszcie zacząć zarabiać na linkach sponsorowanych.

czyli pewnie chodzi o to ze pozycjonerzy bardzo juz zaszli im za skóre - zreszta to logiczne bo w cenie linka sponsorowanego na pol roku w jakiejs w miare popularnej szukacje otrzymuja w prezencjie pierwsza pozycje ten sam efekt tylko bez napisu "link sponsorowany" i to jeszcze na okres dluzszy a link jest cenniejszy bo jednak 1 pozycja jest bardziej wiarygodna dla potencjalnego uzytkownika (czlonka podpierajacego :) ) niz link sponsorowany - to jez pewnie dla nich duzy problem :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam składać na wpisowe; tylko kto mnie zarekomenduje? są chętni?

Ja mialem kontakt z dwoma osobami z tworcow tego tworu, wiec podejrzewam ze sa czlonkami. Jezeli oni mnie zarekomenduja to za skormne 2000pln bede mogl dac Tobie rekomendacje. W koncu nic nie jest za darmo. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :)

wreszcie zero z nizin społecznych wzniesie się w niebo Elity, będzie żarł rzeczony salceson i popijał bąbelki z Panią Jolą ze Znanego Portalu, Panem Zbyszkiem z Wielkiego Banku i Innymi Elitarnymi Członkami :P mniam

lecę pod prysznic, w końcu takiemu brudnemu i zarośnietemu nie przystoi śmigać po salonach :)

pzdr

Elitarny zero3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wszysto nie przypomina Wam czegoś?

Bo mi tak - SEO PL :!:

Przeciez podobne zmiary mieliśmy my :!:

Stworzenie wytycznych poprawnego pozycjonowania, nadawania pewnego rodzaju certyfikatów za pozycjonowanie zgodnie z etyką SEO oraz tworzenie listy członków, którzy tego przestrzegają.

Wszystko to było omawiane na forum.

Wnioski :?:

Oni czytają nasze forum (i pewnie w tej chwili nasze posty dot. tego tematu też :!: ).

Zabrali nasz pomysł :!:

Ludzie Z IAB, którzy to teraz czytacie - może jakiś oficjalny komunikat/sprostowanie w tej sprawie wydacie na forum:?:

Bo w tej chwili strasznie straciliście na oczach osób z branży SEO w Polsce ( i nie tylko :D )...

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Z IAB, którzy to teraz czytacie - może jakiś oficjalny komunikat/sprostowanie w tej sprawie wydacie na forum:?:

Pchel, ale tak poważnie... To taki internetowy... inny świat. Gorszy,

lepszy? Inny, po prostu.

Na tyle inny, że nikt z nich nie przyjdzie tu pogadać o czymkolwiek,

nie wyda dla ludzi tutaj żadnego oświadczenia. W tym co robią, cel jest

inny niż pogadać sobie o zmianie algorytmu w Google, czy wywaleniu

dmozów z Linkora.

Co tu też kryć, to menedżerowie, którzy swoim nazwiskiem firmuję pracę

programistów ich firm, więc... ilu z nich potrafiło by zabrać głoś w wielu

sprawachtu poruszanych?

Naturalnie - z szacunkiem dla nich te słowa. Tak już jest na świecie,

że każdy na kogoś pracuje, ktoś z kogoś innego pracy spija śmietankę.

Szy.,

chaotyczny, weekend w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności