Skocz do zawartości

Kodeks Etyczny SEO od IAB Polska


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

- I na siłe pozycjonować w Google. MSN, yahoo innych ale nie tych wyszukiwarkach. Bądź robić to przy okazji, jak masz czegoś szukać to szukaj z Google a nie z polskimi wyszukiwarkami.

Ja tak robię i twierdzę od ponad 2 lat. Cieszę się, że Google tak się rozwija. Choć nie chciałbym, aby miał udziałów większych, niż 75% na rynku najczęsciej używanych wyszukiwarek. Jeszcze im by się w głowie poprzewracało i wyrósłby drugi M$;)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

heh no racja :-), ale można podbić MSN :-) który jak dla mnie robi się dobry, szybko indeksuje dokumenty, zaczynam myśleć że MSN ma lepsze wyniki niż polskie wyszukiwarki

więc niech Google ma 60 udziału MSN 25 a reszta dla polskich enginow ;-)

czyli enginu ktory kiedys stworzą ludzie SEO :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wolałbym, by Google miało 70%, MSN 25%, a reszta to wiadomo.

W zeszłym roku 60% Polaków korzystało z Google, a średnia światowa 65%. Jak w styczniu Interia przeszła na Google, to ta średnia Polska skoczy do góry mocno.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
https://elife.onet.pl/ zawsze mozna zassac odinki

wygląda na to że nie zawsze, obecnie strona jest już dość dawno nie aktualizowana :D

czy może ktoś dysponuje odcinkiem w którym była mowa o pozycjonowaniu? z góry dzieki za udostępnienie

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzutka na domenę IAB.pl

16.04.2005, 13:25

Od ponad dwóch tygodni niedostępna jest witryna polskiego oddziału Interactive Advertising Bureau, czyli stowarzyszenia, którego głównym zadaniem jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu. Tymczasem jak się okazało IAB sama ma problem z domeną.

https://www.webinside.pl/news/1117r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba :).

Ale akurat profesjonalni internauci w ich profesjonalizm wątpli od zawsze ;-).

To wskazuje że te portale reprezentowane przez IAB są równie profesjonalne i uzasadnie że Tworzenie kodeksów SEO przez spamerów też nie jest wskazane, a przecież tak ich należy nazwać oceniając ich strony względem kodeksu SEO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a whois pokazuje:


~$ whois iab.pl

% This is the NASK WHOIS Server.

% This server provides information only for PL domains.

% For more info please see https://www.dns.pl/english/whois.html



Object Domain:

domain:    the iab.pl domain is undergoing proceedings

registrar: nask

Whois database last updated: 2005.04.19

szkoda, bo juz chcialem dodac kodeks do regulaminu forum, ale nie mam skad go skopiowac...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no michale :-) ale zastanowiła mnie jedna rzecz w tym wszystkim

IAB musiało podpaść w nasku :-) tym kodeksem SEO ;-)

Skąd moje zdziwiene w art. można przeczytac iż IAB nie zapłaciło za domenę od 2003 roku. Mamy rok 2005 co jest dla mnie bardzo dziwne bowiem nie opłacenie domeny w terminie powoduje jej wygaśnięcie a tutaj jakimś cudem IAB ślizgało sie przez 2 lata.

Więc pytanie należy zadać naskowi dlaczego IAB mimo 2 letnich zaległości miało włączoną domenę - dlaczego jak zakończy się okres płatności użytkownika zwykłego to NASK wyłączy domenę w 24 godziny.

Więc widać że badacze polskiego internetu narazili się na posmiewsko w oczach branży SEO, SEM, webmasterów i innych ludzi z branży IT.

i oni to nazywają profesjnalizmem działania, tacy ludzie chcieli nam pokazywać trendy intenretu,

Widac onet wiedział że IAB ;-) niema kasy bo szybko skopiowali SEO ETIKO na swój serwer ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w art. można przeczytac

no wlasnie, zapomnialem napisac, ze webinside.pl mi sie nie otwiera. :? Ostatnio sporo stron z Polski mi sie wogole nie otwiera, a zaczelo sie od slynnej strony Jeza i jego avatarow...

Z NASKiem niewiele mam doswiadczenia ale z tego co czytam to dzialaja bardzo dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności