Skocz do zawartości

debata tusk - kaczyński


zoozool

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

callisto co ty mówisz? Fajne widowisko, śmiałem sie mniej więcej tyle co przy halamie

Dla mnie jest nie wazne czy to byla publicznosc po czy pis, chociaz popieram Prawo i Sprawiedliwosc.. Jak mozna tak potraktowac premiera Polski, naprawde jestem tak zbulwersowany, ze chyba zadzwonie do Kwasniewskiego i obale te pol litra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówisz? I tak samo reagowałeś na tą sytuacje co Pani krzyczała na Premiera w łodzi (op ile dobrze pamiętam)?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest nie wazne czy to byla publicznosc po czy pis, chociaz popieram Prawo i Sprawiedliwosc.. Jak mozna tak potraktowac premiera Polski, naprawde jestem tak zbulwersowany, ze chyba zadzwonie do Kwasniewskiego i obale te pol litra..

Sorry ale kim jest premier ? Z tego co się orientuje jest władzą wykonawczą, czyli po prostu urzędnikiem. To on jest dla ludzi, a nie ludzie dla nie go, a na szacunek to sobie trzeba zasłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek do premiera miałbym jakby on szanował zwykłych ludzi, a przez 2 lata dowiedziałem się, że jestem wykształciuchem, zomowcem i nie jestem w Polsce, bo na zjeździe radia maryja mnie nie było...

Co do samej debaty to merytorycznie była bardzo słaba, ale medialnie Tusk zmiażdżył kaczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności