Skocz do zawartości

Nie etyczne pozycjonowanie


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Nie etyczne pozycjonowanie to takie, w którym ktoś jest ode mnie wyżej w serpach! Dbajmy o to, żebyście nie pozycjonowali nieetycznie :)

Od kogo słyszałeś te sformułowanie?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEETYCZNE jak już - pozycjonowanie to pewno takie w którym zamiast działać na korzyść klienta działa się na jego szkode. Np. wykonuje się takie formy pozycjonowania które są bardzo ryzykowne w dłuższej perspektywnie czasu. O ile na własnym zapleczu można robić co się chce to wszelkie tego typu działania na stronie klienta można uznać za nieetyczne. Czyli wszystkie działania które są ryzykowne dla klienta np. ukrywanie treści, ukrywanie linków itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo cloaking - niby działa ale jak co do czego przyjdzie to może być problem.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ryu420 ma rację, chociaż zazwyczaj spotyka się to jako pozycjonowanie danej firmy na słowa sex, erotyka itd i za to jest faktycznie ban

Hmm pozycjonowałem stronę, która była w TOP10 pod "sex" i jakoś bana do dziś nie ma :]

A czy ja mówię że w 100% przypadków :) Poza tym do czego Ty się w ogóle przyznajesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann Ty jako tak doświadczony pozycjoner powineneś już chyba takie rzeczy wiedzieć:lol:.Wiem że pewnie sądzisz iż wszystko opiera się na spamie, tak jak na imprezie SEO:D.Według mnie pozycjonowanie nieetyczne to wszystkie działanie które może Google łatwo wychwycić,a ktoś może wysłac przez Google spam raport czyli cloaking,niewidoczny tekst i.t.d,no pozycjonowanie systemami linków szczególnie nie stałymi też może być nieetyczne a już napewno nie praktyczne bo strony skaczą jak Małysz na skoczny najpierw w górę potem w dół:).Żart ale takie linkowanie jest bardzo niestabilne,zresztą o ile będzie nam dane to porozmawiamy o tym w Kraku:).

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności