Skocz do zawartości

pozycjonerzy z alle...


s4lc

Rekomendowane odpowiedzi

znowu ktos zarabia i wszystko sie kreci

widze ze kolega jest zwolennikiem teorii popytowej...;)

usa gdzie podatki wynosza 6-8%

e??? kiedy, jakie?

mała marża=niska cena=duży obrót=duży zysk

zlezy co masz na mysli mowiac mala marza .. z ciekawostek ..srednia marza w hipermarketach to 50% ....

Jesli chodzi o temat to US nie ruszy tych pozycjonerow, US chodzi glownie o tych gosci co przewalaja setki transakcji bez dokumentacji ...o duze pieniadze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrajności w skrajność...eh szkoda gadać...

mowiac szczerze ja uwazam ze jezeli cos ma sie poprawic na lepsze to tylko przez rewolucyjne zmiany - takie stopniowe wprowadzanie czegos i obiecywanie ludziom ze bedzie lepiej przerabialismy X razy ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie były zbyt rewolucyjne, bo potem trzeba długo porawiać (Tak jak z nową ustawą o VAT).

tez prawda - takie cos musi byc z golowa, ale u nas sie nic nie zmienia - mowisz "nowa ustawa o VAT" i co sie zmieni ? VAT obniza ? nie - nawet nie znam tej ustawy a juz wiem ze to bedzie to samo co bylo conajwyzej slowa beda ulozone w innej konfiguracji tak samo jak nazwiska polityków w nowej zalozonej partii ;)

Panowie - lapmy za siekiery, lopaty - co macie pod reka i chodzmy ta cholote z rzadu przegonic :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder, uważaj. Na plecach takich jak Ty rewolucjonistów do władzy dorwą się następni (Świnie się zmieniają, a koryto coraz większe). Zawsze tak było, ostatni ćwierć wieku naszej historii to potwierdza.

Niebezpiecznie zeszliśmy z tematu. To forum specjalistów od SEO, którzy mają lepszą broń niż siekiery i łopaty ( a propos, zawsze byłem zwolennikiem broni kłutej, czyli wideł).

A wracając do VAT-u - miałem na myśli, tę ustawę co weszła. Oby nowa nie była JESZCZE gorsza. A mówiąc o rozwiazaniach systemowych to jesteśmy w tyle i mamy duzo do zrobienia. Co jest dobre w takiej sytuacji. Powielać sprawdzone rozwiązania naszych sąsiadów.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plecach takich jak Ty rewolucjonistów do władzy dorwą się następni

niestety - dlatego ludzie juz maja dosc starania sie i nawet nie chodza na wybory a ta cholota wybiera sie sama.

A wracając do VAT-u - miałem na myśli, tę ustawę co weszła.

ale przyznasz ze zgadlem - nie wnosi nic nowego - w kazdym razie napewno nie obnizyli - w to bym nawet za 100 lat nie uwierzyl (jakbym jeszcze zyl) :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności