Skocz do zawartości

Czułe słowka , nowa broń CBA


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Drobny artykuł na temat prowokacji CBA

https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4586190.html

Ciekawe czy już sa szykowane oddziały SEX-ownych kobiet do łamania silnej słabej woli mężczyzn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Maximus-Rex jest to powód do śmiechu, masz racje ....:/ Jak do tej pory nigdy nie zastanawiałem sie nad wyjazdem z kraju tak w tym momencie zacząłem się zastanawiać co przyniesie przyszłość jeżeli wygra PiŚ...

Jak ktoś będzie zarabiał więcej niż 5k miesięcznie to ma przekichane... jak ktoś będzie miał konto bankowe to będzie miał przechlapane, jak ktoś nie będzie miał konta to będzie miał przechlapane (na szczęście mam konta i nawet kocice...), jak ktoś nie będzie mieszkał z mama to będzie miał przechlapane... jak ktoś potraktuje duchownego jak normalnego człowieka i sprawdzi czy nie ma broni, bomby to będzie miał przechlapane, jak SPOWODUJE wypadek i uderzy w niego limuzyna z ministrem to będzie miał przechlapane....

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chodzi o to czy była zakochana, ale o to, że lepperka, ją i pewnie jeszcze troche chcieli ABW-Pisiory złapać na gorącym uczynku i jechali po bandach...

Jak by Ci przyszedł koncer i zaproponował pozycjonowanie za 40k pln i ty bys sie zgodzil, a pozniej by pojechali, ze naciagasz, oszukujesz itd.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by Ci przyszedł koncer i zaproponował pozycjonowanie za 40k pln i ty bys sie zgodzil, a pozniej by pojechali, ze naciagasz, oszukujesz itd.

Nie rozumiem, co ma koncern który przychodzi do pozycjonera i za jego prace jest gotowy zapłacić nawet 1 000 000, do posłanki (czy też innego urzędnika państwowego) który bierze pod stołem ?

Prowokacje są be? To jak inaczej złapać takiego urzędnika? Liczyć że się przyzna?

Oczywiście PiS ewidentnie gra tym ścierwem bo jakoś tak efektywnych taśm z zatrzymań w COS nie pokazali ale to nie zmienia faktu skruszona posłanka to tylko przedwyborcze przedstawienie.

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje prowokacje? Jeżeli jedna firma seo robila by je drugiej firmie? Po co wczoraj ABW zrobilo konferencje, po co TVN zmienilo ramowke? Nie mozna bylo normalnie w sądach to wszystko robic? Po co konferencja?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lynks zgadzam się w 100%

Branie łapówki a podpisywanie umów z koncernami to 2 różne sprawy, fatalne porównanie.

Samo przemówienie jak obejrzałem to się podłamałem - wychodzi na to, że ona była tak wspaniała i teraz mamy za nią murem stanąć. Ja bym ew. mógł zrozumieć, że ktoś biedny kradnie kasę - bo chce przeżyć.

Ale ktoś kto zarabia jak by nie było niezłą kasę, jeszcze chce większą. Fakt, że człowiek zawsze chce więcej, no ale uczciwości trochę.

Wg. mnie nie powinno być zmiłuj się dla takich ludzi. I niby nie popieram PiS, i momentu w którym takie coś ujawnia, ale to jest dobre - bo teraz każdy przemyśli 3x nim wpadnie na pomysł wzięcia łapówki.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się!! Po co ABW zrobila wczoraj konferencje? Nudzi im się w pracy? ... Ciekaw jestem ile osób z PiO dalo by sie uwiesc jakims kobietą na imprezie gdyby sporzyli troche browców... W PO czy innych partiach ile jest osłów? tfu posłów? Kazdemu zaproponowac lapowke i zrobic z tego wielkie widowisko 3 dni przed wyborami... Czy ja mowie ze jest bez winy? Nie, jest winna i powinna isc do wiezienia, ale nie zmienia to faktu, ze ABW jest marionetką...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest przedwyborcze przedstawienie. Sawicka ma sporo racji. Na konferencji prasowej Kamiński zrobił jej proces, w którym był oskarżonym, świadkiem i sędzią. Jakim prawem? To pierwszy raz złapali kogoś na łapówkach? Na razie jest podejrzana, jeszcze nie oskarżona, a tu sie okazuje, że po wyroku. Dobrze, że Kaczory są wierzące, będą się smażyć w piekle ( :) )

Prowokacja to rzeczywiście niezły sposób na złapanie łapówkarza. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób CBA typuje ludzi do tych akcji. Czy były wcześniejsze przesłanki i uzasadnione podejrzenia, że "bierze"? Dla mnie to jasne, że to polityczna gra. Popróbujmy jeszcze, a nuż ktoś się da złapać? Oczywiście nie z PiS-u!!. Tam są sami uczciwi!! Mówią samą prawdę i tylko prawdę oraz "oczywiste oczywistości".

Może powinni pokazać jeszcze te taśmy (a są na pewno) i aresztowanie tego pracownika kancelarii prezydenta, który sprzedawał narkotyki. Mogliby odtrąbić sukces w walce z mafią narkotykową. Dlaczego tego nie robią - to oczywiste, stawia PiS w złym świetle. A może Edgar odpowie za tę kiełbasę wyborczą (peron) we Włoszczowej ? przecież publiczne pieniądze wyrzucono w błoto. Nie wspomnę o tym wąsatym z Białegostoku bodajże.

Donek ma rację - pieniądze wydane na CBA sie nie zwróciły, gliniarze za ta kasę zrobiliby znacznie więcej. Jak nie ma za dużo sukcesów to trzeba rozdmuchać te co są. Ciekawe ile milionów kosztuje jeden przyłapany? A ilu jest oskarżonych, skazanych - coś cicho o tym. Postawiono zarzuty i postępowanie sie toczy. I wiele z nich będzie sie toczyć do us***j śmierci, bo żaden prokurator zastraszony przez Ziobrę nie umorzy postępowania, a do sądu nie pójdzie, bo go wyśmieją, tak jak to zrobił amerykański sędzia w sprawie ekstradycji.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Okazja czyni złodzieja. Jak rozmawiam z kims na osobności i mowie mu masz tutaj 50k zł. To ile osób sie zgodzi a ile odmówi ?

Jak mniemam akcja CBA była pewnie wymierzona w duża liczbę osób , wiekszość sie nie zgodziło jedna sie zgodziła i wielkie mi chalo.

Ludzi brali biorą i bedą brać, zeby to zmienić trzeba zmienić kraj a nie szukać winnych wrogów , donosić, podsłuchiwać itd itp.

Zastanawia mnie jakimi kryteriami kierowano sie aby wybrać tą osobę do prowokacji

Inna sprawa to sposób w jaki sie to robiło , ciekawe na ile rzeczywiscie miało tu miejsce nawijanie makaronu na uszy kobiety.

Dobry gracz przekona każdą kobietę wiec winna to co najwyżej może być natura kobieca która jest podatna na słowa:

Jest jeszcze jedna zabawa
Też popularna choć nie nowa.
Do niej potrzebnych jest dwoje ludzi
I słowa, słowa, słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wy sie przejmujecie jakas Sawicka jakby byla pepkiem swiata i juz roztaczacie wizje, ze jakl wygra PiS to strach bedzie zarabiac wiecej niz 5tys lub nie miec kota i konta.

A mnie Sawicka wali, jest tylko pylkiem nie wiekszym od komara, co wczoraj zatluklem... jej zachowanie tylko dowodzi wielokrotnie tu i owdzie stawianej tezy, ze kandydat na P-Osla powinien przejsc kompleksowe badania psychologiczno-psychiatryczne...

Ktos tutaj pisze, ze wyjezdza z kraju jesli ma byc tak, ze osoba duchowna nie moez byc przeswietlona jak normalny czlowiek na lotnisku (szczegolnie ze nie ma statusu VIPa ani paszportu dyplomatycznego)

Otoz glosujcie sobie na PiSy, PO, Lidy, SLD, LPRy i innych pajaco-popaprancow...Nigdy nie bedzie normalnie...gdzies tu juz napisalem, ze bardzo bym chcial zobaczyc kasy fiskalne w kazdym kosciele...

Sawicka nie nalezy sie w ogole przejmowac...Nawiasem, jakie to lzy czlowiek potrafi wylewac wobec pierdla...

To ze Kaminski to gestapowiec to wiadomo, ze jego podnieca tylko przesluchanie, podsluchanie, nakrecenie akcji prowokacyjnej przeciw wrogom klasowym czyli obszarnikom najlepiej pokroju PO i innym, ktorzy pogladem nie przystaja do niego. Ale na Sawickiej sie swiat nie konczy...Mozna sie spodziewac, ze w najblizszej rpzyszlosci beda kolejne akcje przeciw biznesmenom (MIsztal juz kase w workach wywozi do Szwajcarii - dobry chlop, wie co robi)

Zapraszam do NIemiec...tu nie trzeba sie meczyc polityka, wyborami, a mozna zajac sie gospodarka i "kreceniem lodow" fair, jak na drobnego przedsiebiorce przystalo

Biurwokracja jest tez, lapowki tez sie zdarzaja, politycy w radach nadzorczych kupczeni przez lobbystow tez sie zdarza, ale przynajmniej nie ma nachalnej religii, pazernosci czarnych sukienek, zycia przesiaknietego jakas ideologia rodem z PapaNaziStanu...

Dajcie sobie spokoj z tymi wyborami, Sawickimi, PO-paprancami, filipinskimi LiD-erami, PiSuarami, kaczystami, LPro-faszystami...dopoki do Polski nie przyjedzie komisarz z UE, np. Niemiec, nic lepiej nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximus-Rex jest to powód do śmiechu, masz racje ....:/ Jak do tej pory nigdy nie zastanawiałem sie nad wyjazdem z kraju tak w tym momencie zacząłem się zastanawiać co przyniesie przyszłość jeżeli wygra PiŚ...

Jak ktoś będzie zarabiał więcej niż 5k miesięcznie to ma przekichane... jak ktoś będzie miał konto bankowe to będzie miał przechlapane, jak ktoś nie będzie miał konta to będzie miał przechlapane (na szczęście mam konta i nawet kocice...), jak ktoś nie będzie mieszkał z mama to będzie miał przechlapane... jak ktoś potraktuje duchownego jak normalnego człowieka i sprawdzi czy nie ma broni, bomby to będzie miał przechlapane, jak SPOWODUJE wypadek i uderzy w niego limuzyna z ministrem to będzie miał przechlapane....

Z tym przeszukaniem duchownego to przesadziłeś - kogo jak kogo, ale Glempa o takie rzeczy raczej podejrzewać nie można :) to już bardziej sensownie jakby ekipe rządzącą trzepali :)))

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności