Skocz do zawartości

Czułe słowka , nowa broń CBA


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz glosujcie sobie na PiSy, PO, Lidy, SLD, LPRy i innych pajaco-popaprancow...Nigdy nie bedzie normalnie...gdzies tu juz napisalem, ze bardzo bym chcial zobaczyc kasy fiskalne w kazdym kosciele...

Twoja postawa jest niegodna naśladowania.

Masz rację nie bedzie normalnie w kraju gdzie 60% ludzi myśli tak jak Ty. I nie chcą brać w wyborach i jest im wszystko jedno.

Katolicy ... a czy nie branie udziału w wyborach to nie grzech ?

Chciałem przypomnieć okrutną matematykę :

Rok 2005

40,56% ludzi głosuje w wyborach

liczba uprawnionych 38028391

wygrywa partia z ilością 26.99% głosów.

PO policzeniu daje to 4.163.022 osób głosowało na pisiorki.

Daje to tylko 10,9% ogólnej ludności kraju.

Jak ma więc być dobrze w tym Kraju jak to są reprezentanci 10% ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prawda jest taka że gdyby do Was przykleila sie laseczka i przez cały rok się podwalała... a była by waszym zdaniem śliczna, inteligentna itp to pewnie po jakims czasie (lub moze odrazu) byscie sie w niej zakochali...

Zresztą widać na filmach jak ten oficerek daje Sawickiej Kwiaty itp... co to za polityka? jak mozna coś takiego robić?

Przeciez wszystkim mozna zrobić takie "kuku" i wtedy będzie kiepsko...

Jedno jest pewne ze trzeba iść na wybory bo inaczej będzie jeszcze bardziej przerypane... tu się powoli robi dyktatura...

Planujesz wesele i ślub?

Pijasz dobre Wina. Pozycjonuj EliteLink`iem - dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne ze trzeba iść na wybory bo inaczej będzie jeszcze bardziej przerypane... tu się powoli robi dyktatura...

Twoja postawa jest godna naśladowania :)

Czy znamy pojęcie marketingu szeptanego ?

Może każdy na forum powinien porozmawiać ze swoimi znajomymi i przekonywać ich do

-pójścia na wybory

-przekazania akcji dalej, czyli osoba z która rozmawiamy powinna porozmawiać ze swoimi znajomymi :(

Forma rozmowy dowolna: face2face, list, gg, skype, łańcuszki na GG, łańcuszki MAIL itp....

Mogę udostepnic kawałek kodu do wysyłania masowych wiadomości GG ;)

A tak przy okazji?

Wszyscy to juz znają ?

https://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie potrafię zrozumieć co się porobiło z tym narodem, już nie tylko Jarosława nie da się przekonać że białe jest białe a czarne jest czarne.

Co mnie interesuje że posłanka była zakochana, naćpana, pracowano nad nią rok czy tydzień - wzięła w łapę i koniec, żadne płacze omdlenia tego nie zmienią. Sam pełnie małą funkcje społeczną (w spółdzielni mieszkaniowej) i nie ważne czy laska która znam 10 lat wskoczyłaby mi do wyra czy przyszedłby mi wykonawca z kopertą z życzeniem abym nie zauważył jakiś dziwnych faktur, zasadziłbym im takiego samego kopa. Może i przesadzam ale od urzędników państwowych wymagam tego samego. Rozumiem że niektórymi da się łatwo manipulować (przecież to forum jest wypełnione po brzegi manipulatorami :) ) ale takich ludzi nie można dopuszczać do żadnych funkcji publicznych.

Tak jak pisałem wcześniej, PiS w swojej bolszewickiej mentalności to wykorzystał, ale postawa PO jest tak samo żenująca - mieli miesiąc na wyjaśnienie sprawy (o wszystkim na pewno Donek i cała reszta wiedzieli bo przecież jej nie aresztowali), to skruszone kurczątko nawet nie oddało tej kasiory w wyniku czego CBA ma manko na 500K.

Teraz pytanie retoryczne: Gdyby to PO utworzyło 2 lata temu rząd na jaki biegun były skierowane dziś działania służb wszelakich ???

Aż mi się odechciewa iść na te wybory

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się odechciewa iść na te wybory
Ale pytanie zasadnicze. POjdziesz czy nie pójdziesz ?
Teraz pytanie retoryczne: Gdyby to PO utworzyło 2 lata temu rząd na jaki biegun były skierowane dziś działania służb wszelakich ???
Moze zaczeło by robić to co powinien rzad , czyli rządzić rozwijac, budować, kierować. Innymi słowy być managierem a nie katem (bo pisiorki to by chciały wszystkich chyba za morde, kto sie nie zgadza w dyby i do lochu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności zarzuty powinien usłyszeć ten oficer CBA. Prowokacja jest możliwa tylko wtedy gdy przestępca popełnił już czyn karalny i trzeba mu go tylko udowodnić.

Jeśli CDA urabiało posłankę do dwóch lat, to w sposób oczywisty wpłynęło na jej przestępcze zachowania.

Sawicka była przed wyborami w 2005r. zwykłą nauczycielką, została wytypowana do prowokacji nie dlatego, że była podejrzana, tylko dlatego, że najłatwiej było ją w to wrobić.

Prawdopodobnie taką formę inwigilacji stosowano wobec całej opozycji, nie tylko Samoobrony do czego premier się już przyznał.

Przyłączcie sie do gry:

logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lape wszedzie biora. Tylko, ze u nas legalnie.. To taka Tradycja, jak przy porwaniach samolotu..

Ps. gydby to byl zwykly romans, tej lodziary z plajbojem CBA, rzecza oczywista jest, ze wrecznie lapowki odbyloby sie w miejscu, w ktorym Ten paszczak kreci lody.. a nie w parku.. Rano przy wspolnym sniadunku, chocby..

PS. Stawiam 100zl ze wygra PIS..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tartar ! Zgadzam sie z Toba!

PS Dlaczego nikt nie chce rozkochac Renaty Beger? Nie ma odwaznych hehehheheeheheh..

A tak powaznie Kobita jest winna i robi z siebie totalna idiotke!:P! Wsadzic ja , Winy CBA nie ma w tym zadnej .. Trzeba miec wlasne zdanie a nie powtarzac co uslyszy sie w mediach..

LODZIARY DO WIEZIENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdego można kupić, wszystko jest kwestią ceny (i nie mówię bynajmniej tylko o dobrach materialnych)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbujmy jeszcze, a nuż ktoś się da złapać? Oczywiście nie z PiS-u!!. Tam są sami uczciwi!! Mówią samą prawdę i tylko prawdę oraz "oczywiste oczywistości".

ale chyba sie zapedziles ... pierwsza akcja cba to byly kaczmarki i inni z pisu wlasnie,

Oj masz słabą pamięć.

Ja pamiętam akcję w ministerstwie sportu PISu gdzie gość z łapówką wchodził do ministerstwa i wiesz gdzie go CBA zatrzymało?

Przed wejściem na schodach.

Zgadnij czemu nie zaczekali do kogo idzie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tartar ! Zgadzam sie z Toba!

PS Dlaczego nikt nie chce rozkochac Renaty Beger? Nie ma odwaznych hehehheheeheheh..

A tak powaznie Kobita jest winna i robi z siebie totalna idiotke!;)! Wsadzic ja , Winy CBA nie ma w tym zadnej .. Trzeba miec wlasne zdanie a nie powtarzac co uslyszy sie w mediach..

Za cywilizowanych czasów skorumpowanej i zakomuszonej 3rp odbywało się to tak: naciski na zrzeczenie się immunitetu, przy braku -> głosowanie w sejmie w sprawie uchylenia immunitetu -> oskarżenie i sprawa w sądzie.

I tak powinno być, a nie tak, że jakiś aparatczyk partyjny z biura ludzi urwanych z choinki przed kamerami niszczy człowieka jeszcze przed wydaniem wyroku przez sąd - na prawdę nie widzicie w tym nic niepokojącego? Nie ma tu żadnej innej winy oprócz tej posłanki?

Nawet jeżeli ją zamkną na te 2, 3 lata, to kim ma szanse zostać po wyjściu z więzienia? To pierwsza sprawa.

Druga jest taka, że nie powinno się stosować takich metod wobec żadnej osoby - wystarczy zadać sobie pytanie na podstawie czego CBA wytypowało akurat ją do śledztwa i dlaczego urabianie jej na łapówkę trwało aż rok? he?

Bo na moje oko to mogło wyglądać tylko tak (dowodów na inne wersje, ani na tą oczywiście nie ma ;) ): szukamy sukcesów... no dobra, szukamy... skąd by tu wyciągnąć jakiś... podaj no mi listę posów i co robili w poprzednich latach... o! zobacz, jakaś nowa... pewnie głupia gęś... wyślij do niej kogoś, jak nawiąże kontakt, to urabiamy aż do skutku...

Jak to powiedział prof. Rzepliński - czym innym jest prowokacja policyjna, czym innym prowokowanie do przestępstwa przez policję - przecież każdy z nas byłby do czegoś takiego zdolny - po roku, po dwóch, ale każdy jeden - zależałoby to od czasu i od kwoty, a nie od kręgosłupa moralnego - przejrzyjcie na oczy. Gdyby ktoś był jednak na prawdę twardy, to zawsze można zrobić tak, żeby na prawdę potrzebował pieniędzy - wtedy weźmie cokolwiek.

I stąd się wziął ten spektakularny sukces CBA.

Nie twierdzę, że ona jest tylko pokrzywdzona, ale warto czasami spojrzeć na sprawę z perspektywy człowieka, a nie urzędnika - coś kogoś do czegoś zawsze prowokuje - nikt nie rodzi się złodziejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbujmy jeszcze, a nuż ktoś się da złapać? Oczywiście nie z PiS-u!!. Tam są sami uczciwi!! Mówią samą prawdę i tylko prawdę oraz "oczywiste oczywistości".

ale chyba sie zapedziles ... pierwsza akcja cba to byly kaczmarki i inni z pisu wlasnie,

Oj masz słabą pamięć.

Ja pamiętam akcję w ministerstwie sportu PISu gdzie gość z łapówką wchodził do ministerstwa i wiesz gdzie go CBA zatrzymało?

Przed wejściem na schodach.

Zgadnij czemu nie zaczekali do kogo idzie ? :)

a bylo bylo :) no coz nigdy nie dowiesz sie czemu wyszlo tak a nie inczej moze faktycznie chronili kogos w ministerstwie a moze powod byl inny ale oczywiscie "pis chroni swoich"

pozdrawiam

ps : https://serwisy.gazeta.pl/tokfm/4,63306,,,,4588733.html

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności