Skocz do zawartości

Jak można reklamować się w sieci?


stokrotka

Rekomendowane odpowiedzi

@stokrotka

Najlepszą reklamą dla tego typu usług są zadowoleni klienci. Większość osób z tej branży może Ci powiedzieć że większość zleceń mają z poleceń. Nawet jeśli się wypozycjonujesz na top 5 na "sklepy internetowe" to i tak możesz mieć mniej zleceń niż dobrze prosperująca i rzetelna firma.

Można jeszcze łapać niczego nie świadomych klientów poprzez forum. Zakładasz takie na temat skryptów sklepowych a ogłoszenia o zlecenia przechodzą przez admina czyli trafiają do Ciebie. Tak rozgrywa to MySklep ale to partacze jakich mało i wróże im szybką zmianę marki albo całkiem zwinięcie się z rynku z takim podejściem jak mają i z tym co robią.

Poczytaj trochę. Jest przynajmniej kilka dobrych tytułów dotyczących marketingu w internecie. Mogę polecić:

Tomasz Frontczak, Marketing internetowy w wyszukiwarkach

Agnieszka Leśniewska, Reklama internetowa

Andrzej Sznajder, Marketing wirtualny

Ewa Frąckiewicz, Marketing internetowy

Trudno streszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ostatnio strony, które pozycjonuję strasznie spadły w wynikach, nie wiem co mogło być przyczyną takiego spadku, więc posypała się cała moja reklama nie wiem co mogę zrobić by moja praca, którą włożyłam w pozycjonowanie nie poszła na marnę. Jeśli nie będzie reklamy wszystko padnie. pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności