Skocz do zawartości

Podatek dochodowy a zarobki z zagranicy


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem że US jak na razie z tego co wiem to Łódzki dostał pełną informacje o dochodach osiągniętych w stanach zjednoczonych za rok 2002 teraz zaczynają trzepać osoby które tam się rozliczyły a w Polsce nie z tych dochodów.

Z ciekawostek, dla osób tam się uczących bonifikata w czesnym( stypendium) też jest dochodem dla polskiej skarbówki. A kasy przecież sie nie widzi tylko mniej masie do zapłacenia. Ciekawy przywilej za posiadanie polskiego paszportu.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi: idz do innego urzetu i napisz zapytanie tak zeby sie specjalnie nie polapali .... znaczy sie o interpretacje i podsun w papierze rozwiazanie jesli ktos ci to zatwierdzi to masz problem z glowy :P.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o mnie tu chodziło, jak będę miał w tej sprawie jakieś ciekawe informacje to przekaże dalej.

Co do unikania podwójnego opodatkowania to wiem że tak jest i jak dla mnie to nic nowego. Ale żeby dochodem była bonifikata w czesnym, tego nie rozumiem.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kaza tym wszystkim milionom polakow za granica placic za to, ze musieli stąd uciekac to dojdzie do wojny domowej :] To juz jest czyste ku***stwo - slow mi brakuje. Zreszta co zrobia takiemu przykladowemu Stanislawowi S. z Chicago ? Przeciez on i tak nigdy juz do kraju nie wroci :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kaza tym wszystkim milionom polakow za granica placic za to, ze musieli stąd uciekac to dojdzie do wojny domowej :] To juz jest czyste ku***stwo - slow mi brakuje. Zreszta co zrobia takiemu przykladowemu Stanislawowi S. z Chicago ? Przeciez on i tak nigdy juz do kraju nie wroci :]

Nie beda kazali, bo każdy rozsądny emigrant zmieni obywatelstwo lub będzie miał podwójne. Ja juz nabyłem takie prawo :piwo:

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności