Skocz do zawartości

Linkor robi porządki


beha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
 

Hm. Ani stron linkor.pl nie nazwiesz farmą, ani nie nazwiesz tak stron

uczestniczących. Na tym ta retoryka polega? :]

Szy.

:-) Zdefiniuj proszę Twoją definicję link farm.

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego forum niech robi na co ma ochotę .To projekt prywatny więc może robić co chce

Bedzie Grafmistrz new version może pojawią sie inne wolny rynek.

A po systemach linkujących czeka nas napewno coś nowego za rok może dwa.

I do przodu

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz się na Twoją? Czy masz już moją? :]

Szy.

A prosze....

Link farming - proces polegający na wzajemnym wymienianiu się linkami w celu sztucznego zawyżenia SERP. Celem tworzenia link farmy jest wzrost ilości stron linkujących do Ciebie, gdyż jak wiadomo jest to jednym z czynników pomagających osiągnąć wysoką pozycję w SERP Google. Jednak wg. Google link farma jest uznawana jako spam.

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos porządków Linkora. Czy to:

Query failed : SELECT * FROM `linkor_links_cache` WHERE site LIKE "forum.optymalizacja.com" AND updatetime > 1111951721 | | | |

ma może coś wspólnego z tymi porządkami. Było na dole na stronie głownej Forum. (może jeszcze jest)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link farming - proces polegający na wzajemnym wymienianiu się linkami w celu sztucznego zawyżenia SERP. Celem tworzenia link farmy jest wzrost ilości stron linkujących do Ciebie, gdyż jak wiadomo jest to jednym z czynników pomagających osiągnąć wysoką pozycję w SERP Google. Jednak wg. Google link farma jest uznawana jako spam.

Tak samo wymienianie sie linkami miedzy stornami w dzialach: partnerzy, linki, fajen strony itd... jest spamem. Wogole caly dzial na forum Wymiana linkow jest spamem bo tak wymiana sluzy podwyzszeniu SERP. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności