Skocz do zawartości

sitemap a indeksacja


bober0

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo mi się uśmiecha wydać 20zł na tego google sitemap

Tej czesci Twojej wypowiedzi nie rozumiem. Dlaczego mialbys placic ?

Napisz jakie masz forum, rozwiazaniem jst stworzenie dynamicznej mapy strony, ktora sie automatycznie uzupelnia o nowe tematy itd.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na alelgro oferowany jest automatyczny skrypt w cenie 20zł. czy coś takiego.

forum na php by przemo, jeżeli jest potrzebny adres: www.fotografia.nsx.pl

jestem całkowicie początkujacym, więc jeżeli można prosić o pomoc... wiem ze mapa bardzo by pomogła, jednak nie wiem jak ją odpowiednio stworzyć...

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alelgro oferowany jest automatyczny skrypt w cenie 20zł. czy coś takiego.

forum na php by przemo, jeżeli jest potrzebny adres: www.fotografia.nsx.pl

jestem całkowicie początkujacym, więc jeżeli można prosić o pomoc... wiem ze mapa bardzo by pomogła, jednak nie wiem jak ją odpowiednio stworzyć...

jak masz dobrze linkowane to bot sobie sam znajdzie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobak, po co mam to utrudniać, mapa zwiększy skuteczność i szybkość i na początku jest bardzo przydatna.

nie potrzebuje porad tego typu, chciałbym wiedzieć jak stworzyć dobrą i skuteczną mapę strony.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michat, poszukaj pluginu do przema o nazwie "Spider Friendly", nie dosc, ze stworzy ci mape strony to dodatkowo bedziesz mial ladniejsze linki.

Aczkolwiek nie jestem pewien czy robi mape w xml. Na pewno jakis plugin to tego jest udostepniony.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po podlinkowaniu jej ze strony głównej będzie wystarczająco skuteczna?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest podlinkowana automatycznie, tzn jak sie dobrze zainstaluje. Jest widoczna dla robotow, ale nie dla userow.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holee mówisz o mapie w sf? Tam mape można ustawić w Pa (mapa na glownej/ glownej + podstrony ; tematy/tematy i posty w mapie; mapa widoczna dla userow i botow/tylko dla botow; ilosc linkow na podstronie mapy itd...)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie moj blad, rozpedzilem sie :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyatłem że instalacja tego hacka, może ograniczyć zabezpieczenia forum, czy jest jakiś dobry sposób żeby je dobrze zabezpieczyć? czy lepiej to komuś zlecić?

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michat, setki ludzi ma zainstalowany ten plugin i jakos nie spotkalem sie aby ktos narzekal. Oczywisicie, kazda ingerencja w kod moze niesc niebezpieczentwo, ale nie przesadzajmy. Postepuj zgodnie z instrukcja a sobie poradzisz.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie strasznie skomplikowane ^^ posiedze nad tym przez weekend.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michat każdy mod to ograniczenie bezpieczeństwa. Mod = dodatkowy kod = więcej kodu, więcej miejsc na błąd - dziurę...

Na oryginalne pliki forum wrzucasz zmodyfikowane pliki modyfikacji SF i czytasz co jakiś czas czy nie trzeba jakiejś łatki wgrać :D

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności