Skocz do zawartości

kto z was ma firmę


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

to oczywiscie kwestia co kogo satysfakcjonuje.

Etat ma full zalet ale jedna wielka wade - ilosc zarabianych pieniedzy.

Owszem sa pewno etaty zadawalajace i dajace mozliwosc spokojnego zycia cos 10 K i mozna spokojnie pracowac.

Z zalet etatu :D masz kolegów dość czesto robiących to samo co Ty ;) można pogadać na luzie wspólnie się rozwijać itp itd skoczyć na piwko - nie tylko wirtualnie, badz nie tylko takich :D co czekaja na gotowe rozwiazania.

Mialem okres w którym np. pracowanie samemu było bardzo meczace w stosunku do wczesniejszych zajec.

Dobrze jest czasem dla odskoczni popracowac w jakimś zespole lecz nie zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

za 10K spokojnie popracujesz i odłozysz jak jestes kawaler lub żona plus dzidzia ... przy 3ce dzieci już to nie starcza (autopsja) :D życie poszło do góry jakies 30-40% ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to wszystko przede mną (ta trójka dzieci :D, to jeszcze trzy mi brakuję )

Ja tam dużo nie zarabiam ale od kiedy pogoniłem zonę (w PiSdu) to juz powoli zaczyna mi brakować pomysłów, na wydawanie, a kobieta to nigdy by nie miała takich problemów ;)

Szook jak zawsze ma rację , w firmie pieniążki są teoretycznie nieograniczone, na etacie to trochę gorzej. Ale pieniądze to nie wszystko, kontakty miedzy ludzkie też są ważne. Ja bardzo miło wspominam czasy gdy pracowałem w zespole programistów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o dzieciach czy firmie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd bierzecie informacje o szczegółach zwieraniu firmy czy tym czymś o czym pisał gerdi:

Mają być bezpłatne szolenia i dofinansowanie przez oł lub cały rok w wysokości chyba 700 zł miesięcznie na sprzęt, czyli jakieś komputery, biurka itp. Trzeba tylko fakturę póżniej przedstawić. Uczestniczyć może każy nawet pracujący, bo to przez jakiś ośrodek przechodzi od kasy unijanej. Trzeba przedstawić biznes plan. Podobno w 2006 roku 99 % chętnych dostało kasę na start.

od kolegów, rodziny czy łazicie po urzędach i tam pytacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd bierzecie informacje o szczegółach zwieraniu firmy czy tym czymś o czym pisał gerdi:

Ja chodziłem po wszelakich możliwych urzędach w mieście najlepiej się dowiedzieć bezpośrednio.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od kilku dni i jestem na etapie rozmyślania "co tu zrobić, żeby telefon zaczął dzwonić" :)

Jeszcze problem w tym, że jak już zadzwoni to żeby była jakaś konwersja :-)

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq: jak chcesz to mogę przekierować do Ciebie wszystkie rozmowy ode mnie od panoramy firm, banków, ubezpieczalni i innych zabieraczy czasu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos a jak to zrobisz?

Prosze czekac trwało lączenie z prezem ... i po cichu dzwonisz do kolegi?

Pytam bo wiem, że da sie przeblokowac calkowicie telefon na inny nr, ale tylko wybrane polaczenia hmm

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności