Skocz do zawartości

kto z was ma firmę


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

To wiesz co jak możesz to przekierowuj do mnie założyłem taki specjalny nr na tę okazję 0 700 111 997 :blink: Z góry dzięki :P...

A tak poważnie to po co z banku dzwonią?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

po to samo po co inni dzwonią - żeby coś wcisnąć. w przypadku banku chodzi głównie o karty kredytowe. nie potrafią zrozumieć, że NIE chcę karty kredytowej. zwiększają tylko limit i dzwonią kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowotny to drobiazg :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to samo po co inni dzwonią - żeby coś wcisnąć.

A do mnie dzwonią ze dwa razy w tygodniu jakieś młode laski (po głosie poznaję :P , mozna sie nabrać) i ciągle pytają, czy jest ktoś na praktyce. Muszę spytać o co chodzi.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności