Skocz do zawartości

kto z was ma firmę


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja zamienie tych co oferuja kredyty na tych co maja dobre lokaty w PLNach i w EUR.

interesuja mnie overnighty, tygodniowki i 30-dniowe.

moze byc nawet gruby lysy facet z borda w schodzonej marynarze. byle tylko dal dobry procent.

podobnemu sprzedam ojro po dobrej cenie rowniez.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że zdrowotne odlicza się (większą jego część) od podatku,a nie odstawy opodatkowania. A to spora różnica. Więc jeżeli jesteśmy dochodowi, to ubezpieczenie zdrowotne w tym kraju kosztuje nas grosze- przynajmniej tych prowadzących działalność. Nawet jak płacimy ze 100 firm, tak jak szook ;)

A propos panoramy firm, citibanku i innych śmierdzących telemarketerów:

https://pl.youtube.com/watch?v=J5z4Vs26-TI - polecam tym ze znajomością lengłydża :)

A dodatkowo dodam, że ostatnio bardzo popularnym "mykiem" ze strony tych gnojków jest rozmowa telefoniczna, odmawiam, rozłączam się, a oni zaraz wysyłają faks z ofertą. Na szczęście faks mamy w firmie na innym numerze i mogą naskakać.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam temat, bo chcialbym wiedzieć, czy ma ktos nowe informacje z pierwszej ręki. :D Wczoraj byłem w swoim UP i jedyne co mi proponowano, jedyna mozliwosc uzyskania środków, to jakis piepszony Fundusz Pożyczkowy na założenie działalności. Musiałbym tez mieć 2 poręczycieli.

Wszystko ładnie napisane jest w internecie, jak to pieknie wyglada, jak łatwo mozna sie ubiegać o dofinansowanie (czyt nie pożyczkę) tylko w rzeczywistości jest inaczej:>

Jak jest w Waszych Urzedach?

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności