Skocz do zawartości

Pomysł na biznes


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że sprawdziłeś tę firmę. nie? to po co krytykujesz?
na właśnie jaka firma... znajomy się kiedyś w to bawił i był taki zachwycony mówił mi że tyle na tym zarobi... i JAJCO

i czego się tak od razu wkurw****... ludzie a może od razu jakąś piramidkę zrobimy... będziemy sobie wpłacać kolejno po 5zł co???

No co ty, nie samych. Nie trzeba daleko szukać- wystarczy, że popatrzysz na siebie.

a tego nie rozumem... wiem że chciałeś mi pojechać ale chyba jestem za tępy by to zrozumieć... tak na pewno jestem tępy skoro odrzucam taką ofertę... 3 patyki miesięcznie... no masz...!

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby ktoś coś rozlał i z tego powodu był ogłoszony kaleką i ciamajdą. Rozlałeś / aś coś kiedyś?

A więc jednak przyznajesz się, że cos tam jednak "rozlałeś".... To juz coś:)

Daj sobie spokój z tym socjotechnicznym bełkotem, słabo Ci wychodzi. Na sam początek dwa pierwsze akapity są sprzeczne ze sobą (chodzi o "dokładnie" i "więcej lub mniej"). Więcej nie wymieniam, sam poszukaj.

Jeśli uważasz, ze MLM to fajna i zaszczytna sprawa (choć widzę, że jednak wiesz o co chodzi :)) to życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, myślałem że to forum dla pozycjonerów a nie dzieci neostrady :)

140zł, żeby zarabiać 3000 miesięcznie. Poproszę pińcet sztuk :)

będziemy sobie wpłacać kolejno po 5zł co???

Albo 0,01 gr. za przeczytanie emaili. Co tam 5 zł ostatnio czytałem że na takim czytaniu można miliony zbić.

A w ogóle to system jest raczej kiepski. Ja wam powiem jak za 200zł zarobić 50000 miesięcznie :) Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to oglosic w tv, przeciez srednia krajowa to cos kolo ~2500.

Musze znajomej pielegniarce powiedziec, zeby rzucila robote w cholere za 1.200, tuta 3.000 do reki dostanie, a inwestuje tylko grosze :)

I napisze jeszcze, ze z tych pieniedzy masz oplacone ubezpieczenie (Zus), itp.

Zawsze uwazalem, ze takie programy maja w sobie cos prawdy, bo jesli naprawde znajdziesz jakis "jeleni", to i zarobisz cos $$, nawet i te 3.000.

Jesli jednak tak bronisz tego programu, to skoro 3.000 miesiecznie kazdy dostanie, to poswiec jedną taka wyplate, założ za nas $$ w programie, powiedzmy za 2-3 osoby to i tak nie jest duzo, jesli po miesiacu zarobimy po 100 zł, to ja Co oddaje 100 krotnosc tego...

Zreszta sam otwieram firme. Wystarczy wplacic 2 zł, a mozesz zarobic 10.000. Musisz tylko zebrac 5.000 osob, ktore zapisza sie do programu i wplaca kase. To nie tak trudne! Raptem 160 osob dziennie zwerbowanych, to maly pikus. Pomysl juz o nowym samochodzie i willi z basenem. Zacznij dzialac. System dziala na 100% jesli tylko odnosniesiesz sie do wskazówek.

Temat = kosz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie pomysły jak Twój cashmajster nie ruszają. Jeśli ktoś jest na tyle płytki aby naprawdę uwierzyć w taki "biznes" to jest jego problem, ale jeśli chodzi o ocenę samej strony to jednak z najgorszych landing pages tego rodzaju jakie widziałem. Jestem pewien, że efektywność tej strony można znacznie podnieść. Dobrym przykładem mogą być tu strony Majewskiego od Czasu na Ebinzes (czy coś w ten deseń) albo setki podobnych na zachodzie.

Fajnie, że się przedstawiłeś na stronie, ale przydałoby się też jakieś zdjęcie (niekoniecznie Twoje), także opinie "użytkowników", którzy skorzystali z Twojego "pomysłu na biznes" i oczywiście są zadowoleni i potwierdzają Twoją skuteczność. Poza tym musisz sprawić aby użytkownik na Twojej stronie myślał jak najmniej a więcej działał, niestety myślenie przy tego rodzaju ofertach nie jest wskazane. :) No i to niebieskie, spokojnie tło oraz małe czcionki.. zupełnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właściciela strony - jeśli to działa, to jaki widzisz problem we wprowadzeniu 10-20 osób za swoje pieniądze?

Udowodnij, że jest to tak proste jak piszesz ("Jeśli rzetelnie wypełnisz mój plan będziesz zarabiać 3043 złote i 95 groszy każdego miesiąca") - co to dla ciebie 1400 zł, potraktuj to jako inwestycję.

W prosty sposób możesz sobie znaleźć grono "wyznawców" na tym forum.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności