Skocz do zawartości

Statystyki


kazo21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy ktoś się spotkał ze statystykami stron na których by można było sprawdzić ile było wejść na stronę z wyszukiwarek na słowa kluczowe każdego dnia w ciągu miesiąca. Wszystkie statystyki to sumują nie wiadomo w którym dniu było tyle czy tyle wejść na na podane frazy.

Znalazłem na razie jedną firmę która to oferuje ale mówią że nie są jeszcze gotowe na sprzedaż. Czy mogę liczyć na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co widzę na wymiana.org:
Przepraszamy za utrudnienia spowodowane nieodpowiedzialnym dostawca serwera, serwis powroci w krotkim okresie do poprzedniej formy.

Za takie statystyki to ja dziękuję. :P

Dokladnie, ja sie jakis czas temu zmylem z Wymiana.org (jak dla mnie mieli najlepsze staty z darmowych bez zadnych wyskakujacych popupow)..ale, cholera, strasznie mielilo mi strone, zanim polaczylo sie z serwerami wymiana.org, a ja nie moglem sobie pozwolic, zeby strona mi sie ladowala 5-10 sekund tylko przez wymiana.org, wiec napisalem do nich ze sie zmywam..jak ja dziekuje przeczuciu, bo jakis czas pozniej zobaczylem to, co wyzej zacytowane "Przepraszamy za utrudnienia spowodowane nieodpowiedzialnym dostawca serwera, serwis powroci w krotkim okresie do poprzedniej formy."

SIWY DYM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności