Skocz do zawartości

Horror - najlepsze?


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Hey! Niedługo organizuje całonocny maraton filmowy... gatunek: horror. Szukam tych najlepszych. A wiec możecie mi coś polecić....

Mi osobiście bardzo podobały się: Piła i Wzgórza maja oczy 1 i 2 a wam.......????????????????????????????

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ring potrafil przestraszyc oraz ten chinski czy japonski z wlosami :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil Dead owszem było rozbrajające. :-) Co prawda nie ze strachu ale śmialiśmy się prawie przez cały film. :-) Ja ostatnio przestałem oglądać horrory (wolę się odprężyć przy jakichś amerykańskich filmach akcji) ale pod tym względem Piła, Ring, Zejście były bardzo dobrymi kawałkami. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja juz taki stary jestem ? nikt nie pamieta Koszmarow z ulicy Wiazow ? :P To jest klasyka :D Jak sie oglada to mimo, ze nic sie nie dzieje az sie tak nie milo czlowiekowi robi, taki psychodeliczny klimacik :D a jak sie zaczyna cos dziac to juz wogole :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię horrorów ale Kruger kiedyś wymiatał na VHSie:)

I ta wyliczanka co dzieci ją śpiewały.

W TV reklamują jakiś maraton horrowych chyba w jednym z kin.

A odnośnie filmów z tego gatunku to bezapelacyjnie:

1 - Martwe zło

2 - Martwe zło 2

3 - Armia ciemności

na samą myśl mam polewkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"demoniczne":

Dead End

Egzorcysta (wszystkie są dobre, choć ostatni the Begining jest najbardziej "nowoczesny")

Dead Silence

"krew i flaki" czyli gore:

House on the Haunted Hill (1 i 2)

House of 1000 Corpses

House oh Wax

Wrong Turn

"wampiryczne":

1 i 2 Blade (bez 3)

1 i 2 UnderWorld (choć humor trochę zbyt "amerykański")

Uwielbiam horrory, i oglądam nawet te klasy "B". Te które wymieniłem zrobiły na mnie wrażenie z różnych względów - dlatego je polecam.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności