Skocz do zawartości

Horror - najlepsze?


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już mowa o Ringach i Pile to tylko pierwsze części i w przypadku Ring tylko japońska, bo amerykańska wersja nie jest tak klimatowa. Poza tymi dwoma, jest jeszcze koreańska, zresztą najlepiej poczytać o nich na https://www.ringworld.webpark.pl

Jeden z lepszych horrorów (dla niektórych thrillerów) to "Egzorcyzmy Emily Rose", ale ten filmik najlepiej ogląda się w kinie.

Niezły jest również "W paszczy szaleństwa" - ostry zakręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem, ja mam jakiś inny gust, bo podobały mi się wszystkie piły, ring w wersji amerykańskiej (w japońskiej mnie jakoś nudził). A co do krugera, to of course, z tym, że oglądałem go jak byłem mały i niewiele z niego pamiętam, więc warto by było sobie przypomnieć..

Aha i bym zapomniał.. Hellraiser!! ale niestety tylko 1 i 2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w dzieciństwie oglądałam "Koszmar z ulicy Wiązów" i wtedy był to mój ulubiony film ;-) Najlepsza była bodajże część 7 w szpitalu psychiatrycznym.

Co do Pił, niestety mam ich już dość, bo nie dość, że oglądałam wszystkie 3 części (na 4 nie zamierzam iść) to jeszcze pracowałam nad oficjalnymi stronami dwóch części i miałam dość oglądania już tych samych fotek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z klasyków to jeszcze The Thing nikt nie wymienił :)

Poza tym, Laleczka Chucky, Candyman, Dzieci kukurydzy. I jeszcze jeden horror, który na polski był przetłumaczony także jako "Coś", tak jak The Thing, ale oryginalny tytuł brzmiał bodaj "It"- taki z klownem.

Z filmów bliższych thrillerom to oczywiście Harry Angel.

Z nowszych jest jeszcze wieloczęściowa "Mgła"

Ale na maraton przy piwie to polecam Toxic avengera, Pożeracza mózgów, Krwiożerczą roślinę, Maglownicę, Bestię o 1000 oczu i oczywiście Kobietę-pterodaktyla z Beverly Hills. A na deser Barbarzyńską nimfę w kraju dinozaurów i Surfujących nazistów ;))

---- edyta

a no i ze starszych jeszcze - It came from the outer space oraz Blob zabójca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię bardziej SF / horror

1. Pierwsze trzy części Obcego :]

2. Event horizont (w Polsce znany jako "Piąty wymiar" lub "Ukryty wymiar")

co do horrorów japońskich to za bardzo są dla mnie zakręcone

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności