Skocz do zawartości

Horror - najlepsze?


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pytanie do emerytów

Kto pamięta taki stary angielski serial na podstawie opowiadań Edgara Poe który dawno temu był emitowany w TVP2? Tytułu serii nie pamiętam ale za to pamiętam jaką miałem wkręconą schizę po obejrzeniu "Studnia i wahadło" i "Zagłada domu Usherów". Masakra normalnie, żaden później oglądany film już z mnie tak nie wkręcił.

Jak sobie przytomne to czytanie Opowieści Niesamowitych po zielsku to aż sie dziwie że nie odwaliłem za zawał :)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blair Witch - jedyny, który potrafi dobrze przestraszyć

... małe dzieci :P

To jest jeden z filmów, który zawiódł mnie na całej linii.

Dla mnie bardzo "przyjemne" są filmy Roba Zombie (House of 1000 corpses i Devil's Rejects), ale nie do końca jestem pewny, czy to "tylko" horror (szczególnie Bękarty) :)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem ostatnio Halloween w kinie i jakos srednio mi sie podobal, za malo fabuly za duzo nierealnosci, nie polecam :)

Ja niestety też to widziałem. Nie polecam, no chyba, że ktoś chce przy tym zjeść pizzę i mu ketchupu braknie, bo w filmie z nim przesadzili :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialo mi sie czytac waszych postow bo nie mam time ;P i nie wiem na jakim etapie jestescie, ale dorzuce sie do tematu thillerami baardzo zajebiozastymi:

Armia Boga

Armia Boga II

2 nastepne to lekkie szmirki ale "proroctwo" ( czesc 3 ) jeszcze mozna oblookac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności