Skocz do zawartości

PiO Forum PR3?


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pewno wynikiem jest goran granica PR 10.

Jezeli na szczycie sie to zmienia tzn np. jakies czynniki mowia ze PR 10 maja strony o wartosci bla bla 1240 PR punktow :) i wg jakiegos algorytmu ten zakres sie zmienia co ilosc przybywajacych witryn to moze tak byc ze witryna posiadajac dzis PR 4 za rok bedzie posiadala PR2 a 3 lata temy posiadalaby PR7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook dobrze kombinujesz:)

Wedlug mnie dziala to jak takie magiczne kolo w ktorym wszyscy sa od siebie zalezni i jak na poczatku takiego kola PR wynosi 10 i spada do 7 to kolejne elementy tez spadaja az w pewnym momencie zauwazyc mozna ze BL np tego forum ktore np. ma 10 PR5 ma ja nadal jednak te 10 PR5 w rzeczywiscisci ma tez np. 10 PR6 w BL tylko ze te PR6 juz nie maja takiej wartosci bo mialy BL z PR10 ktora wlasnie spadla do 7.

Mysle ze ten prosty przyklad obrazuje dlaczego na forum DP i ogolnie w necie jest glosno ale nie zauwazylem aby ktos pomyslal w ten sposob i przeanalizowal sytuacje (te spadki o -1, -2) zaczely sie od domen z PR9 i obecnie przechodzi coraz nizej.

Wiele osob pisze ale przeciez ja nie kupywalem linkow mam naturalne np. BL z PR7 ale juz nie pomysli ze te naturalne PR7 stracilo swoje BL albo BL ktore do niego linkowalo stracilo swoje BL (stracilo BL = stracilo wartosc PR).

Dlatego wedlug mnie jak juz kilka razy pisalem na tym forum wartosc PR wzrosnie i chyba to jest prawdziwy cel google kiedys trudno bylo zdobyc PR4 dzisiaj to nie problem wrocimy poprostu do stanu sprzed 2 lat a strony, ktore dzisiaj maja PR6-7 beda mogly zarobic znacznie wiecej na linkach bo bedzie ich mniej.

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza obnizyc wartosc PR dla tych samych cznynnikow w innym wypadku musieliby podnosic skale 10.

a tak wiadomo skala 10 jest wyznacznikiem i lawinowo idzie w dol jezeli się nie podnosi wartosci linkow wskazujacych. To tak samo z pozycjami rok temu starczylo sto linkow, dzis 1000, a za rok moze sie okazac ze 10 tys. Moc jaka musimy miec do zdobycia pozycji wyznaczaja zawsze witryny przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi czy nie, analiza tematyki i naturalnosci to dosc trudna sprawa.

Wyobrazmy sobie ze najbardziej naturalnym linkiem jest np gdy Zdzisiek do Wieska na forum pisze ze duzo wskazowek na temat seo znajdzie pod adresem https://www.forum.optymalizacja.com

W artykule często będzie np. można znaleźć tutaj.

Możliwości jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mojej skromnej opinii, masowy spadek PR dla starych witryn wynika z drastycznego poszerzenia SI oraz to, że linki z SI nie są brane pod uwagę przy obliczaniu PR.

Ciekawe co G. zrobi z trzymającymi się jeszcze śmietnikami i fejkami z PR 4, 5 i wyżej, obstawiam masowe zerowanie na końcu updatu.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szok - napisałeś - Kwestia jak liczysz external - dla mnie to także link do głebi serwisu tyle że pewno o innym stopniu przekazywania PR.

A nie zgadzam sie ztym. External to tylko taki link co leci poza serwis (subdomena to poza serwis) i tyle. Internal - wszystko inne. Internale osłabiają pozycje mniej niż externale, ale czy wpływaja na PR? Wg mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności