Skocz do zawartości

Prosze o wycene tej stronki :) favore_pl


Patryk2007

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym, zeby ktoś wycienił ile kosztowałoby wykonanie takiej stronki jak www_favore.pl

Na stronie zlecenie.przez.net firmy chcialy za wykonanie strony od 6000 zl do 10000 zl

Pisalem tez do firm kture zanalazlem w wyczkiwarce.Za wykonanie stronki chcialy od 45.000 zl do 60.000 zl

Jedna firma stwierdzila ze strona ma bardzo skomplikowaną funkcjonalność. Połączona funkcjonalność coś ala allegro, duże drzewo produktowe.Ze jest to poterzny serwis.

Prosze o wasze opinie :D Musze wiedziec ile moge dac za wykonanie takiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kture

Za takie błędy powinny być bany.

6000 zl do 10000 to niewiele, jak za wykonanie takiego skryptu. Jesli masz troche grosza, zainwestuj tez w słownik j polskiego.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zlecenie.przez.net firmy chcialy za wykonanie strony od 6000 zl do 10000 zl
Haha :) masz pewność że to były firmy, bo ja mam szczere wątpliwości czy oni w ogóle zajrzeli na f...pl żeby zobaczyć coś poza stroną główną. Jeśli jednak się zdecydujesz na zlecenia-przez-net prosiłbym, żebyś po wykonaniu projektu podzielił się tutaj swoimi doświadczeniami... i adresem strony :dirol:
Jedna firma stwierdzila ze strona ma bardzo skomplikowaną funkcjonalność.

Może nie skomplikowaną ale bogatą.

Ze jest to poterzny serwis.

Takie stwierdzenie może świadczyć o tym, że rozmawiasz z ludźmi, którzy potrafią cokolwiek zrobić (bo przynajmniej wiedzą ile z tym będzie pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze odpowiedzi:)

Nie zdecyduje sie na zlecenia-prze-net

Za wykonanie strony chcialem dac maksymalnie 35.000 - 40.000 zl brutto.Podane wcześniejsze ceny przez firmy to ceny netto:( Dlatego założyłem ten temat na forum.Chciałem tylko wiedzieć czy firmy nie żądaj za dużo za wykonanie takiego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponegocjuj. Firmy zawsze na początek dają tyle, żeby mieć z czego schodzić :D

jesli ktos chcial zrobic taki site, za 6tys to jest lekko szalony lub zdesperowany,

albo zamierza postawic jakis darmowy system i go zmodyfikowac

odnosnie cen, czesc firm nie zawyza cen, bo :

a) taki maja styl

lub

B) wiedza, ze klient nie da im drugiej szansy :P

agencja interaktywna śląsk - pisz priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności