Skocz do zawartości

Może po papierosku


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do forumowiczów. Jest tutaj raczej ekipa, która nie należy do najgłupszych dlatego jestem ciekaw ile osób z was pali.

Taki miły filmik znalazłem w sieci https://www.metacafe.com/watch/881091/do_yo..._to_watch_this/

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rzuciłem już.

to coś za bardzo śmierdzi ^^

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ma raka płuc. Jest na tyle duży, że nie da się już operować i pozostała chemia. Co ciekawe w przerwach między chemią (w domu) pali po 20 papierosów dziennie ... no coments

Tak straszą tym rakiem, ale niech ktoś z was sobie pogoogla i zobaczy ile osób to dosięgło.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ilu nie dosięgło?

zawsze jest też druga strona medalu.

ale tak czy inaczej ja wychodze z założenia że nie warto psuć zdrowia czymkolwiek.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe:

Prof. neurochirurg ordynator itd. tez pali ... smuci mnie to bo ma juz ponad 50 i pewnie pali od iluś lat, a specjalista z niego jak z mało kogo :dirol:... Ciekawe ilu lekarzy na płucnym pali - ma ktoś jakieś statystyki?

Szczerze to kiedyś popalałem :)... jak byłem w podstawówce to kupowałem najdroższe papierosy (były to chyba marlboro 100 czy coś podobnego - nie pamiętam, już trochę lat temu to było) zapalniczkę - taką z wyższej półki ... po co? dla szpanu... ale nigdy sie nie zaciągałem Ci którzy się zaciągali do tej pory palą... od 4 klasy podstawówki... szczerze to ich wzrost jakoś szczególnie się od tego czasu nie zmienił, zęby też - słoneczne :)...

Nie wiem jak wy, ale ja bym raczej nie pocałował dziewczyny (żony) gdyby paliła...jakoś do mojego hobby nie należy lizanie popielniczki...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są zadbane palaczki. dbają o higiene jamy ustnej i w ogóle.

więc czego chcieć?

ale osobiście nie całuję takich ^^

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia pisarza Kurta Vonneguta - który zmarł w tym roku (84 lata)

Z tego co mówił, to palił papierosy od młodego wieku, w chwili krytycznej dochodziło do 80 sztuk dziennie (sic!) i to bez filtra - uważał to, za najprzyjemniejszą formę samobójstwa

W wieku 82 lat chciał pozwać Marlboro za to, że było na nich napisane, że powodują raka, a on jeszcze na niego nie zachorował (tak - chciał tego)

a zmarł w wyniku urażeń mózgu po wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh tez bym chcial rzucic, jestem wrogiem palenia papierosow mimo to pale bo nie wiem jak rzucic, najgosze jest to, ze co sobie wybiore jakis dzien, zeby rzucic to akurat wszystko tak mi sie sypie, ze pale jeszcze wiecej...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności