Skocz do zawartości

Może po papierosku


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=ja...+Google&lr=

Dla tych, którzy nie wiedzą jak rzucić palenie :dirol:...

P.s. ja w nowym roku też rzucam :) rzucam zarabianie i żyje z odsetek :)... mam nadzieje, że do tego czasu będzie lokata 500% miesięcznie :P...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ma raka płuc. Jest na tyle duży, że nie da się już operować i pozostała chemia. Co ciekawe w przerwach między chemią (w domu) pali po 20 papierosów dziennie ... no coments

W tym momencie niestety to już raczej bez większej różnicy. Chemia bardziej szkodzi niż palenie, jeśli to sprawia mu przyjemność...

Potrzebującym informacji/pomocy onkologicznej polecam: https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37372

Nie palę i wszystkim odradzam. Ciekawym przypadkiem jest mój szwagier: pali tylko w lata nieparzyste. I tak od kilku lat od Sylwestra do Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jubi ja chce :)... ale co innego umrzeć na raka, a co innego umrzeć w wypadku samochodowym :)... Nikt nie wkłada 1 naboju do bębenka w rewolwerze i nie strzela 2 razy... palenie to nic innego jak: umrę na raka płuc czy też nie...

Poakcji schowaj babci dowód (dzięki afreal za jej dokończenie:P) czas chyba na akcje popapierosie.pl :dirol:

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wku%@#$%@# ze wiekszosc moich znajomych pali, i nie szanuje tego, ze ja nie pale, bo zgodnie z zasadami dobrego wychowania, chocby 1000 osob paliło, a jedna nie, to bez jej zgody nie moga zapalic w jego obecnosci...

Kolejny morał, wiekszosc palaczy nie jest wychowana :dirol:

Ja osobiscie staram sie nie chodzic do lokali gdzie nie ma jako tako dobre klimy, i dym papierosowy niesie sie wszedzie. Z tego co pamietam, byl jakies projekt, aby wprowadzic zakaz palenia w miejscach publicznych... Ale chyba nic nie wyszlo, bo cisza...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz żyć wiecznie, to próbuj - nikt Ci nie broni, nikt nie namawia :P Trochę dziwne mi się wydaje namawianie na niepalenie palących przez niepalących. Nie palisz? - ok, paliłeś i rzuciłeś? - ok. Doskonale wiem jaki wpływ na zdwrowie mają papierosy, alkohol i sałata z pestycydami; nie trzeba mnie uświadamiać filmikami, stwierdzeniami jak to dobrze rzucić etc. Nie zamierzam sobie tego odmawiać, żeby 'zdrowszy umrzeć' :)

Uprawiający zdrowy tryb życia mogą zginąć potrąceni przez samochód podczas porannego joggingu, dostać dyskiem, oszczepem, kulą etc. siedzący długo przed kompem mogą dorobić się różnego typu skrzywień kręgosłupa, chorób oczu i odparzeń na ... :) jadąc samochodem możesz mieć wypadek, idąc pieszo możesz mieć wypadek, lecąc samolotem możesz mieć wypadek, siedząc w domu możesz mieć wypadek. Możesz sobie rozciąć cokolwiek i niechcący kichnie przebywająca obok osoba chora na AIDS, część trafi na otwartą ranę i masz AIDS, możesz dostać w łeb lodówką z samolotu, możesz dostać meteorem, gradem wielkości piłek do tenisa, cegłą z pobliskiej budowy, mogą cię zagryźć dzikie psy dingo, zastrzelić policja, bo mając mp3 na uszach nie zatrzymałeś się na wezwanie, nieznana dotychczas usterka monitora, który masz przed sobą może spowodować jego wybuch za 10 sekund, za moment możesz dostać kulkę od maniaka - zabójcy, albo predatora/obcego, może eksplodować samochód - pułapka na ulicy przed domem, może właśnie reszta Twojej rodziny jest zarzynana przez człowieka z Teksańskiej masakry...

I to palenie jest ważnym problemem godnym kręcenia filmików tworzenia akcji popapierosie.pl :dirol:

//ed hooli - nie żal się nam, tylko powiedz to swoim znajomym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem palaczem i mimo, że nie dmucham komuś w twarz to mimo wszystko też chciałbym być w tej sytuacji co niepalący którzy to narzekają, że bierne palenie i takie tam(nie będę sie rozwodził...). Uszanujcie niepalących i ich własne nałogi. Chcemy palić (przepraszam, zaciągnę się... :dirol: ).

Nie rozumiem tych co nie chcą palić a palą. Zawsze można rzucić, choć wymaga to odrobiny wysiłku (testowane w ramach analizy nowych doznań)

BTW. znajdźcie mi takie dwie butelki podpięte do monitora testujące przekrwione siatkówki i przegrzane makówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dirol::) jubi już spokojnie :) po papierosku :P... Znalazłem filmik, wydał się ciekawy to wrzuciłem, ciekawy temat to zaczeła się dyskusja. Czy jeżeli chcesz palić to ktoś Ci zabroni? Może kiedyś V PR, ale teraz pal ile wlezie :P ... ten poranny kaszel, te jedzenie bez smaku itd. zapewne bardzo kręcą i podniecają...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności