Skocz do zawartości

Kilka domen przekierowanych na jedną


smut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak się zastanawiam - czy jeżeli mam domenę A z PR3 i zaindeksowanymi stronami, oraz pozycją w wyszukiwarce, oraz domenę B świeżo kupioną i nie śmiganą, to gdy zrobię 301 z domeny A na B - to o ile się nie mylę, domena B zyska i PR, i zaindeksowane strony, tak? Generalnie, domena A przeniesie na domenę B całą swoją moc :P ?

Jeżeli tak, to czego się można spodziewać, gdy mam 3 domeny, 2x PR2 i 1x PR3 i nówkę sztukę. Teraz te 3 domeny, przekieruję na tą nową.

Czy to ma sens?

Pozdrawiam

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR tak, zaindeksowane strony przy własciwej optymalizacji strony B.

Moc powinna tez się przekierować i wszystkie dobrodziejstwa związane z wiekiem domeny.

Robienie 301 z wielu domen nie ma większego sensu, to nie działa tak ze czym więcej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem - odpowiedziałeś mi przy okazji na jeszcze jedno pytanie, które miałem zadać. Dzięki :)

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności