Skocz do zawartości

dostep do strony z www czy bez ?


slawek_b

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że dla pozycjonowania to bez różnicy ale muszą działać obydwa adresy.

Oczywiście powinno być przekierowanie 301 np z domena.pl na www.domena.pl.

Kwestia funkcjonalności.

Po co użytkownik ma się naciąć na niedziałający adres?

Żenujące jest, że często administratorzy nawet dużych serwisów o tym nie myślą :D

Żeby daleko nie szukać: mpk.poznan.pl

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez polecam z www

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy faktycznie prawdą jest, ale czytałem gdzieś kiedyś że google "woli" www. nie wiem jak to ktoś zmierzył czy coś, ale tak napisał. :(

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla googla jest to bez roznicy. Roznica moze byc jedynie dla konkretnych systemow wymiany, jesli do takowych masz zamiar dodac strone.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności