Skocz do zawartości

paypal - kilka pytań


kozak222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was mógłby mi udzielić kilku informacji na temat paypal-a?

1. Mam konto, które nie zostało potwierdzone, czyli proces weryfikacji nie został przeprowadzony. Wypłaciłem już z niego ponad 6 tysięcy. Na koncie mam ograniczenie, że mogę wypłacić jedynie 7,5 tysiąca. Gdy już zweryfikuję konto czy to ograniczenie zniknie? Posiadam oczywiście konto osobiste.

2. Na koncie widać jedynie zł i dolary, czy mogę przyjmować także inne waluty? Euro itd?

3. Jakieś inne informacje, które pomogą mi jak najlepiej wykorzystać ten system.

Z góry dziękuje za informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tjay - nie wiesz co mowisz www.paypalsucks.com

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was mógłby mi udzielić kilku informacji na temat paypal-a?

1. Mam konto, które nie zostało potwierdzone, czyli proces weryfikacji nie został przeprowadzony. Wypłaciłem już z niego ponad 6 tysięcy. Na koncie mam ograniczenie, że mogę wypłacić jedynie 7,5 tysiąca. Gdy już zweryfikuję konto czy to ograniczenie zniknie? Posiadam oczywiście konto osobiste.

2. Na koncie widać jedynie zł i dolary, czy mogę przyjmować także inne waluty? Euro itd?

3. Jakieś inne informacje, które pomogą mi jak najlepiej wykorzystać ten system.

Z góry dziękuje za informacje.

Pozdrawiam

Napewno jest mozliwosc przechowywania wielu walut. W ustawieniach trzeba dodac. To ograniczenie do 7,5 tys to napewno jaks pomylka. Zrob weryfikacje i napewno zniknie. Weryfikacja w takich systemach potwierdza Twoja tozsamosc. To jest niemozliwe ze jest ograniczenie do 7,5 tys bo na tym syetmei sa postawione sklepy np w UK i bez probelmu wyciagaja pieniadze na konto ile tylko chca tzn ile maja:)

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To zalezy czy masz europejska wersje czy jakas inna np. amerykanska. Ostatnio w europejskiej chca wiecej informacji na podstawie dowodu ze zdjeciem czy innego dokumentu na tym polega weryfikacja. W stanach weryfikacja wyglada inaczej, gdyz tam wysylaja jakis list nie pamietam jak to dokladnie sie odbywa.

2. Oczywiscie, ze mozesz wystarczy utworzyc cos w rodzaju subkonta walutowego inaczej jesli przyjdzie Ci zaplata w euro a masz tylko w zlotowkach i w dolarach subkonto to przewalutuje ci na twoja glowna walute czyli zlotowki wg. ichniejszego kalkulatora kursu.

3. Inne czyli nie oplaca sie przyjmowac duzych kwot od pojedynczych klientow bo wychodzi to dosc drogo... przymowanie oplat do 100$ jest jeszcze w miare ale jesli bym mial przyjmowac oplaty typu 2000$ to napewno nie zrobil bym tego na paypalu.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam konto, które nie zostało potwierdzone, czyli proces weryfikacji nie został przeprowadzony. Wypłaciłem już z niego ponad 6 tysięcy. Na koncie mam ograniczenie, że mogę wypłacić jedynie 7,5 tysiąca. Gdy już zweryfikuję konto czy to ograniczenie zniknie? Posiadam oczywiście konto osobiste.

2. Na koncie widać jedynie zł i dolary, czy mogę przyjmować także inne waluty? Euro itd?

3. Jakieś inne informacje, które pomogą mi jak najlepiej wykorzystać ten system.

1. Tak, jest ograniczenie co do ilosci wyslanych/odebranych pieniedzy. W USA jest to w sumie $10.000 ale jak zweryfikujesz konto to wtedy ograniczenie calkowicie znika. Uzywam paypala zaraz odkad sie tylko pojawil, w koncu wszystkie platnosci na ebay oparte sa przez paypal.

2. Masz do wyboru 16 roznych walut: Canadian Dollars, Euros, Pounds Sterling, U.S. Dollars, Yen, Australian Dollars, New Zealand Dollars, Swiss, Francs, Hong Kong Dollars, Singapore Dollars, Swedish Kronor, Danish Kroner, Polish Zloty, Norwegian Kroner, Hungarian Forint, Czech Koruna. Przelicza zawsze wedlug kursu panujacego w twoim kraju.

3. Paypal pobiera 4% + $0.30 oplat od kazdej tranzakcji, oplaty te placi zawsze osoba odbierajaca pieniadze.

Odkad paypal wszedl do Polski, uzywam tylko tego do przesylania pieniedzy do/z Polski, szybko i zawsze dziala :)

Jesli bedziesz przesylal pieniedze jakimkolwiek systemem, to nigdy nie rob wiecej niz $10.000 jednorazowo, dlaczego? Bo przy takich kwotach to odrazu jest informowany urzad podatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności