Skocz do zawartości

Pochwalić się muszę... ;)


ryu420

Rekomendowane odpowiedzi

ryu420 te wejścia to pewnie Urząd Skarbowy albo CBA, ja bym uważał :(

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będą robić kampanie reklamowe w Gazecie Wyborczej albo Fakcie

się śmiejecie ale jak kiedyś ukazała się notatka o jednym z moich serwisów w Fakcie to z 3/4K uu/dziennie to

przez dwa dni miałem 25K i 18K uu i w przeciągu 5ciu dni wszystko wróciło do normy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będą robić kampanie reklamowe w Gazecie Wyborczej albo Fakcie

się śmiejecie ale jak kiedyś ukazała się notatka o jednym z moich serwisów w Fakcie to z 3/4K uu/dziennie to

przez dwa dni miałem 25K i 18K uu i w przeciągu 5ciu dni wszystko wróciło do normy.

Do mnie w dzień ukazania się tego numeru przyszły 2 oferty kupna mojej strony :D Oczywiście podali śmieszne ceny...

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byla wzmianka w wyborczej o mojej stronie, ktora nie byla nigdy pozycjonowana ani linkowana i zarejestrowalo sie odrazu ponad 1000 osob, ktore wciaz sa aktywne na stronie. wtedy zaczalem myslec o reklamach w gazetach ale ceny sa kosmiczne. no i na 6 magazynow do ktorych wyslalem zapytanie o reklame dostalem odpowiedz od jednej... dziwne nie?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności