Skocz do zawartości

kiedy rotacyjny system wymiany linków


bober0

Rekomendowane odpowiedzi

Domena ma pol roku, na jedna fraze jest na 5 miejscu.

Yahoo podaje ok 200 BL. Kilka dobrych tematycznych serwisów do niej linkuje.

Na linkme dołożyłem 1000 punktów elite i 2000 punktow slim na ten link

na jedna fraze jakies 2 tygodnie temu.

Czy teraz jest czas na e-weblinka jako rotacyjny system wymiany czy to jeszcze za wcześnie?

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zarejestrwałem się w weblinku i pokazuje mi 1200.

nie wiem czy to dużo czy mało.

Mało :)

Bodajże @kadzielawski pisał kiedyś że potrzeba około 5tys pkt do pozycjonowania frazy niszowej.

Zapewne Twoja frazy nie należą do niszowych więc radzę zakupić punkty od kogoś albo postawić jakieś katalogi albo serwisy z dużą ilością site.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało :)

Bodajże @kadzielawski pisał kiedyś że potrzeba około 5tys pkt do pozycjonowania frazy niszowej.

Zapewne Twoja frazy nie należą do niszowych więc radzę zakupić punkty od kogoś albo postawić jakieś katalogi albo serwisy z dużą ilością site.

Pozdrawiam.

ok, ale pchać się w tego weblinka,

czy przyłożyć pozostałe 3000 slim z linkme.

Nie chciałbym przesadzić, a nie wiem jaka moc maja slim z linkme...

234x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania :) aktualnie niszowe frazy dają na 1500-2000 punktów w e-weblink i pięknie wchodzą na pozycje 1. Po optymalizacji witryny były na 10 do 5.

Generalnie: nie opieraj się jedynie na linkach z jednego systemu niezależnie jaki by nie był. Tym bardziej jeśli pozycjonujesz witrynę klienta. Jest to bardzo niebezpieczne ponieważ uzależniasz się tylko od jednego dostawcy.

Lnki rotacyjne trzeba stosować z rozwagą i nie polecam dla jednej czy dwóch fraz. Dla nowych domen to w zasadzie skazanie na filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności