Skocz do zawartości

Jaka przyczyna?


roppson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strone ktora pozycjonowalem na dwie frazy: zdjęcia ślubne, fotografia ślubna. Nie bylo jej w google ....zaczalem dodawac do katalogow powolutku plus klika linkow wykupionych na allegro. Po trzech tyg. stronka wskoczyla na pozycje zdjęcia ślubne - cos kolo 150, fotografia ślubna cos 350. Ostatnio wykupilem 4 dodatkowe linki na allegro dwa na zdjecia sl. i dwa na fotografia slubna. Co zaobserwoalem - fraza fotografia ślubna trzyma sie w granicach 300-350, natomiast zdjecia slubne polecialy na pozycje 780 - praktycznie ostatnia. Jaka jest przyczyna? Czy trzeba cierpliwosci, czy tez zakup linka sponsorowanego na allegro moze az tak zaszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj linków na allegro.... to po pierwsze...

Ile wpisów dziennie dodawałeś do katalogów? Domena jest młoda? Jeśli tak to pewnie jakieś skoki... albo i nie... poczekaj i zobacz co będzie się dalej działo... jeżeli domena jest młoda a tak podejrzewam to musisz ją systematycznie alei delikatnie linkować... nie przywalaj jej na raz dużo mocnych linków.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj linków na allegro.... to po pierwsze...

Możesz to rozwinąć? Bo raczej nie wiem co allegro ma do jakości linków, wiadomo, oferty są rózne, ale sam sobie wybierasz to co chcesz kupić. Innego "ale" nie widzę.

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wyprzedziliście mnie chłopaki......chcialem wlasnie zapytac dlaczego nie warto kupowac linkow na allegro....jak wchodzilem przez allegro na stronki ktore oferuja linki i szukalem po dodnych na tych stronach frazach to wyniki w google byly nadzwyczaj dobre....wiem, ze wiaze sie to z iloscia i jakoscia linkow, ale one chyba cos daja ....smiem twierdzic, ze chyba nawet sporo:) jezeli sie myle to prosze mnie poprawic i ppodac argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech tyg. stronka wskoczyla na pozycje zdjęcia ślubne - cos kolo 150, fotografia ślubna cos 350
- znowu ten czas. Ludzie, 3 tygodnie to jest nic! Przecież przez ten czas bot nawet dobrze nie zaindeksuje strony, a Wy chcecie w ciągu 3 tygodni postawić stronę i widzieć jakieś efekty - dodawanie linków powinno być obliczone na 2-3 miesiące. Przecież linki muszą zostać zaindeksowane (sprawdziłeś ile z tych linków google zaindeksowało i kiedy?), przeliczone - to nie dzieje się w czasie rzeczywistym.

Strona na początku zawsze jest wyżej - bo dostaje bonus. Potem niestety spada. Linkuj dalej i czekaj cierpliwie na efekty.

Oczywiście ma znaczenie, czy strona jest "google firendly" ale to już inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności