Skocz do zawartości

Czy to moze zaszkodzic?


radziowi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nastepujace pytanie. Dodaje 3 strony do wyszukiwarek okolo 3 miesiecy. Efekty widac bo jest juz pozycja miedzy 20 a 30 strona w google. Jednak ostatnio zauwazylem cos dziwnego. Nie dodawalem stron przez 4 dni (urlop) przyjezdzam i patrze na pozycje na dane slowa kluczowe i pozycja odpowiedznio 11, 14, 8 na najwazniejsze slowa kluczowe. Jednak znowu zaczolem dodwac strone do katalogow, to napewno nie zaszkodzilo, ale rowniez uzywam narzedzia https://www.linkvendor.com/ z tej strony czy to narzedzie moze wplynac negatywnie na wyniki w google. Po po 3 dniach ododawain i uzywania tego narzedzia wszytkie strony spadly i to znacznie od 5 do 10 pozycji.

Czy moe byc to wina tego narzedzia czy moze konkurencja nie spi?? Porownujac linki sprzed 8 dni a teraz tych linkow doszlo kilka. NIe uzywam zadnych automatow do dodawania wszytko recznie.

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to świerza strona to skoki w górę i w dół to normalka.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to świerza strona to skoki w górę i w dół to normalka.

Domena jest juz dlugo w sieci jednak dopiero teraz zaczela byc pozycjonowana. Oto moje pozycje pod dana fraze co tydzien przygotowuje raport dla klienta:

- 3 miesiace temu brak

-po okolo 6 tygodni pozycjonowanie pokazala sie strona na 140 miejscu

-po kolejnych 3 tygodniach okolo 40

-ostatnie 3 tygodnie wskoczylo na miedzy 23-26

- w ostatnim tygoniu weszlo na 13

- lecz w tym tygodniu powrocilo na 23-26

Myslelem ze to wina linkorna ale jak napisali przedmowcy to nie linkorn tu bruzdzi:D

Moze to konkurencja na dana fraze google wypluawa 1,920,000 nie wiem czy to duzo czy malo dopiero niedawno zaczolem przygode z ozycjonowaniem.

BTW. 1,920,000 to trudna fraza czy nie?? Czy ktos mniej wiecej moze mi poweidzec od ilu zaczyna sie ciezka fraza wiem ze pytanie troche glupie ale ciekawy jestem opini bardziej doswiadczonych pozycjonerow

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO czy fraza jest ciężka czy lekka nie wyznacza ilośc wyników w google

ale raczej to jak wyglada sytuacja w wynikach.

Jeżeli w wynikach np. pierwsze 5 stron jest silnie oblegane przez pozycmajstrów to taka fraz można by rzec jest trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np jestem na 5 miejscu na ponad 206 milionow wynikow a jedyny link jaki jest to u mnie z glownej z tytulem artykulu. wiec liczba wynikow nic nie znaczy

co do drugiego pytania, sam sie zastanawiam, skoro domena ma kilka lat ale nigdy nie byla pozycjonowana i nawet nie byla zaindeksowana to jest traktowana jak nowa, nie?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz

co do drugiego pytania, sam sie zastanawiam, skoro domena ma kilka lat ale nigdy nie byla pozycjonowana i nawet nie byla zaindeksowana to jest traktowana jak nowa, nie?

Co do domeny sprawdzilem zarejestrowan byla 26-Jul-1999. Czy goole ja olkenlo nie iwem raczej tak wcesniej czy pozniej chyba ja odwiedzilo. Ale to byla strona z nazwa firmy i dane kontaktowe na jedje stronei wszytko bardzo kiepska strona nie mozna nawet tego nazwac strona. Tez wlanie nie wiem jak to traktowac czy nowa czy stara??

A czy isteniej jakies narzedzie do sprawdzania czy domena jest pozycjonowana czy nie?? Uzywama linkora i Domain/popularity oraz Analysis / Linkpop na tej podstawie wyciagam jakies wnioski(moze trafne moze mniej trafne :) ) rozniez uzywam, ale do jeli chodiz o optymalizaje slow kluczowych tego: https://www.ranks.nl/cgi-bin/ranksnl/spider/spider.cgi?lang= i patrze na konkurencje.

Moze jest cos lepszego do obserwacji konkurencji??

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujace pytanie. Dodaje 3 strony do wyszukiwarek okolo 3 miesiecy.

Jeżeli pozycjonowaniem nazywasz dodawanie do wyszukiwarek, to nie dziw się, że pozycja nie rośnie tak jakbyś chciał.

Nie ma sensu sprowadzać sobie na stronę dodatkowy ruch robotów...

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujace pytanie. Dodaje 3 strony do wyszukiwarek okolo 3 miesiecy.

Jeżeli pozycjonowaniem nazywasz dodawanie do wyszukiwarek, to nie dziw się, że pozycja nie rośnie tak jakbyś chciał.

Nie ma sensu sprowadzać sobie na stronę dodatkowy ruch robotów...

Źle się wyraziłem. Nie dodawanie do wyszukiwarek tylko zdobywanie linków. Strona pod względem SEO jest dobrze zrobiona te frazy, które chce pozycjonować są w odpowiednich ilościach na stornie(czytaj odpowiednia ilość % w kontekscie) oraz są w odpowiednich miejscach

(title,alt, nagłówki itd..).

Tylko dziwią mnie te właśnie skoki w googlach. I czy domena stara nie pozycjonowana nigdy i nagle pozycjonowana jest uważana za nową czy stara??

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności