Skocz do zawartości

Kilka domen przekierowanych na jedną


smut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przypuszczam, że zahaczę tu o tematykę, która nie raz była poruszana na forum - jednak potrzebuję

wiadomości z trochę innego punktu widzenia. Jeżeli możecie rzucić tutaj linkiem lub po prostu jakimiś informacjami

niekoniecznie w 100% związanymi z tematem to będę wdzięczny.

Otóż, zastanawiam się jakie mogą być powody filtra - czy jest gdzieś jakaś lista potencjalnych powodów?

Czy, jeżeli będę miał Domenę A i systematycznie będę przekierowywał na nią domeny B1, B2, B3 - i te domeny Bx

pozycjonował na pewne frazy to czy ... A może dostać filtra jeżeli domena Bx go dostanie?

Czy dobrze myślę, że jeżeli domena Bx jest pozycjonowana na frazę X to domena A również jest pozycjonowana?

Czy grozi mi coś, jeżeli np. 20 domen będzie przekierowanych 301 na domenę docelową i każda z tych domen, wraz

z docelową będzie pozycjonowana na różne frazy?

Zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem kombinowania tam gdzie nie trzeba, czy oszukiwania systemu na siłę - chcę

po prostu dowiedzieć się jakie mam potencjalnie nowe możliwości rozwoju.

Z góry dziękuję za samo zainteresowanie tematem !!!

Pozdrawiam

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności