Skocz do zawartości

Wikipedia w człowych miejsach wyników wyszukiwania


lj2m

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym, że na większość niszowych, ale nawet takich średnio popularnych fraz wikipedia znajduje się w czołówce, a nawet na 1 miejscu. Czy tak trudno ją przebić, albo to osoby pozycjonujące swoje serwisy są mało doświadczone lub wogule nie pozycjonują. Mam zamiar stworzyć kolejną stronę na określony temat i myślę że fraza jest dość średnia, ale to wikipedia zajmuje 1 oraz 2 na l.mnogą frazy. Jak sądzicie ile wystarczy linków ii czasu aby bez problemów przebić się przed wikipedię, wiem że tego nie da się do końca określic ale chcę poznać wasze zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wogule
nieźle :D

Hasło hasłu w wikipedii nie jest równe. Są hasła linkowane tylko wewnętrznie i są hasła dobrze podlinkowane z zewnątrz. Podaj tą frazę to może jakiś dobry człowiek Ci coś poradzi.

No i zainwestuj w słownik.

Edyta: Kukis, 2 miesiące???? Chyba, że wliczając półtora miecha wakacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia jest wysoko z dwóch powodów. Po pierwsze ma doskonale zoptymalizowany kod i linkowanie wewnętrzne, po drugie wiele osób na swoich stronach odnosi się do wiki. Nie da się określić jak szybko i jaką ilością linków można przebic wiki ponieważ nikt nie zna haseł, nikt nie wie na jakim poziomie wiedzy jesteś i nikt nie wie o jakich linkach piszesz (link linkowi nierówny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna i dobra zaleta wiki to an chory[Linki] wewnętrzne + linki zewnętrzne.

Gdzie wewnętrzne odgrywają role główną - wzajemne linkowanie podstron związanych po części tematycznie.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy miałem do czynienia z frazą przy której wikipedia była wysoko w wynikach i za obydwoma razy to był mały pikuś... 3 tyg. i TOP 3 przed wiki.... ale sądzę że mogą się też trafić... a raczej się na pewno trafią frazy przy których wikipedia też będzie wysoko a będzie trzeba sie na trudzić by wbić sie do czołówki...

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia jest wzorem do nasladowania jezeli chodzi o linkowanie wewnetrzne.

To ze niektóre frazy sa wysoko świadczy raczej o tym ze nikt jeszcze sie za nie nie zabrał.

Bo co prawda ludzie linkują do artykułow w Wiki ale odrobina wysiłku i można być wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak złownik by się przydał. W ogóle - pisze się tak :)

linki zewnętrzne z wikipedia
- jak już to linki zewnętrzne do wikipedii. Te mają duże znaczenie.

Linki wychodzące z wikipedii mają atrybut nofollow więc nie przekazują mocy, co nie znaczy, że nie warto ich tam mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności