Skocz do zawartości

Ogólnoświatowa Akcja Przepraszania Lecha Kaczyńskiego


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Sam chciałem w nadchodzącą niedzielę, przeprosić mości nas panującego, na mym blogu.

Moje przeprosiny chciałem nawet uczcić czternasto minutową (kurde jak się to piszę - razem/osobno?) chwilą ciszy, na klęczkach (by broń Boże, w żaden sposób nie przewyższać Go), wpatrując się w wyłączony monitor, wyobrażając sobie dwie postacie, które są jednością, otoczone aureolą prawości i sprawiedliwości...

Chciałem Go/Ich (kurde miesza mi się :)) przeprosić za to, że ja głupi w okolicy 10-12 roku życia zatraciłem umiejętność "obrażania się na śmierć".

Panie Prezydencie, nie wiedziałem co czynię bo nie miałem takich potężnych i wielkich, otaczających się samymi nieskazitelnymi osobami, mężów stanu, wskazywanych jako przykład.

Na blogu pisać już nie będę (milczenie zostało przerwane...), więc przeprosze tutaj - przepraszam i obiecuję poprawę, choć boję się, że w mym wieku trudno mi będzie nauczyć się tej trudnej sztuki, jaką Pan opanował do perfekcji...

"Miszczu" prowadź.......

:)

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on by mógł mnie przeprosić a nie ja jego.

denerwuję się gdy o nim słysze :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności