Skocz do zawartości

Sylwester 07/08


Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje miejsca z poniższymi parametrami: :rolleyes:

- może byc w PL lub blisko PL

- impreza powinna byc dosyc huczna, w kazdym razie nie bal z wapnem :P

- w miare ciekawa okolica zeby bylo co robic przed kluczowa zabawa

- fajnie jakby byly studenckie ceny i troche osob o podobnych parametrach :), plusem byloby takze jakies wstepne rozplanowanie tych powiedzmy 2-3 dni przed :rolleyes:

A może ktoś zna inne ciekawe sposoby spedzenia sylwestra? ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znajdziesz napewno cos. Choc Ty mam wrazenie chcesz kupic mercedesa w cenie :unsure: trabanta.

Mysle ze za 200-300 za osobe znajdziesz, ja rok temu chyba placilem 300 zl za pare i bylo fajnie.

SeoSylwester 2k7/8 prawde mowiac myslalem kiedys o tym ;) tylko chyba ciezko jest wybrac sie na taki sylwester :soczek: z przyzwyczajenia ze spedza sie go albo z rodzina badz w srod lokalnych znajomych wiec odpuscilem pomysl :). Jednak zawsze temat warty obmyslenia tylko nie wiem czy czasu nie jest zbyt malo, bo to jednak sala, muzyka, catering.

Warto zaczekac do wakacji na 2k8 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook, przyjacielu mam wrazenie ze mnie zle zrozumiales :unsure: wcale nie oczekuje jakichs mega atrakcji w cenie 200-300zl... Chodzi mi po prostu o to, żeby oprocz konkrentej imprezy jaka bedzie wieczor sylwestrowy, te powiedzmy 2 dni wcześniej mieć mniej wiecej rozplanowane i zeby bylo co robic:) taka przystawka do dania głównego :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gaudeamus.com.pl/pliki/sylwester_lwow.htm

Tutaj i wogole oferta Gaudemausa, bylem we Lwowie i bylo super, to biuro studenckie (co ja tam robilem ? ")) W tej cenie co Lwow w Krakowie mialbym conajwyzej bal dla sztywniakow w wynajetej sali gimnastycznej szkoly podstawowej :]

Lwow wogoloe super, fajni ludzie

https://www.gaudeamus.com.pl/pliki/zdjecia/...ne/P1110374.JPG

Na tym zdjeciu ja to ten po prawej w czpapce - takj zalatwilismy portierow, ze juz nie wrocili na noc do domu po pracy :unsure:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie w poniedzialek dam wam miejscowe gdzie w gory ( bo mam na firmowym kompie linka ;P ) jade z ekipa na 4 dni za 300zl z kawalkiem, studencki sylwester. w cenie spanie, zarcie i zabawa sylwestrowa, jak mowie sami studenci ;] chetnie bym poznal jakas ekipe z PiO w realu badz w tesco ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam: https://sylwester.org.pl/

Tylko studenci, studenckie ceny, zakwaterowanie na 5 dni + wyżywienie w cenie no i te okolice :)

W tym roku wybieram się z kobietą do Ochotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.01.08 - wyjazd do Polski ok. 11:00
o mamo !! to musi byc zart :)

Nie, to akurat pasuje:

impreza kończe się o 09:00 - trzeba pakować swoje rzeczy - i w takim stanie godzina czasu to akurat :)

Pamiętajcie tradycje w byłem ZSSR - o 18:00 pierszy toast bo nowe rok w Wladiwostok (nie wiem, jak sie to pisze po polsku), o 19:00 następny (jeszcze nie irkutsk - to będzie pozniej ;)) i konczę sie o 08:00 rano bo teraz siostra w USA ma nowy rok ;)

bo potem

01.01.08 - wyjazd do Polski ok. 11:00 i przyjazd w zależności od stanu granicy najwcześniej ok. godz. 20:00.
I tak czekasz pół dnia na granicy - wtedy możesz spać :P

PS: Fajny pomyśl intru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 11 ludzie pili pierwsze piwo z rana na kaca wsiadajac do autobusu, dojazd granica, spi sie w autobusie, 10h we Lwowie jest w sam raz na szybkie zwiedzanko, mozna sie tam fajnie pobawic a i tez zaskoczyc cenami w restauracjach, gdzie przybywa glownie mafia, restauracje taki mozna poznac po Hummerach i Lexusach zaparkowanych przed nimi :)

Sylwestra tam wspominam bardzo milo i napewo jeszcze kiedys tam pojade, w tym roku tez jade z tym biurem :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności