Skocz do zawartości

Klikajcie w moje reklamy google...


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sprawdzam ile zarobiła osoba, która zarejestrowała się w adsense, prowadzi moje forum w zamian za %.

Ja zapewniam serwer, domenę, pozycjonuje, ustawiam reklamy optymalne itd... a jakiś dzieciak spełnia swoje marzenia i prowadzi forum, które bardzo szybko się rozrasta.

Loguje sie do adsense, a tu info o blokadzie konta. Wiec pytam co się stało. Usłyszałem, że coś z naklikaniem... następnie...

Ja: (19:23)

Dlaczego namawiales do klikania w reklamy?

[19:22]status Dostępny

xxx: (19:23)

jakto namawiałem

napisałem od czasu do czasu że jak ktoś kliknie to się nie obrazę ;]

I tak się zastanawiam czy ludzie naprawdę się takimi debilami, że aż chce się zygać? Jaki idiota myśli, że przechytrzy Google ich mechanizmy za miliony dolców...:/

Nie pozycjonuje za $$ bo nie chce użerać się z klientami to kurde muszę z dzieciakami ...:/ Zrobię forum o potencji to kurcze przynajmniej dzieciaków neo uniknę :/

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to żyć z odsetek z kasy wygranej w totka :P... teraz coraz więcej projektów prowadzę sam co oznacza, że są mniej interesujące z wiadomych przyczyn...

Z wieloma osobami współpracowałem i z 50% osób dostaje bana w google...sie nie dziwie dlaczego tak traktują polaków w google inc. skoro to taki naród... ciesko jeszcze nie zaczyna sie golić, a już kradnie :/...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój znajomy dostał bana w AdSense za:

Hej, jestem moderatorem na forum młodzieżowym (adres) - chcesz aby nasza zabawa rozwijała się - kliknij w reklamę AdSense na górze. Co będziesz z tego miał? Uznanie u Admina + moderatora, gdy będziesz to robił codziennie.

Oczywiście właściciel nic nie wiedział... Wysyłał to ~12 letni użytkownik.

Czy coś wyjaśnił z Google, nie wiem, nie pytałem...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie dało pisanie... jak 50% polaków oszukuje to adsense powiedziało, że tym uczciwym nie warto wierzyć bo niby jak ich odróżnić?

Sponsorowałem domeny, serwery, ale jak dzis do mnie ktoś pisał to pojechałem po nim równo... debil pisze do mnie co tydzień...

Ciekaw czy są gorsze graje ... gdzie jest więcej oszustów... bo u nas to by było nie naturalne jak byśmy nie oszukiwali, nie?... Kurde

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja życze powodzenia w następnych "inwestycjach" :)

może zatrudnisz mnie, mnie crash co?;> obiecuję, że na każdej podstronie będzie widniał napis: "kliknij w reklame gogla" - a co :)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrashXT a nie sądzisz że na Twoim forum (nie wiem, czy to o to chodzi, ale wiesz o którym ja mówię) napis "To forum zarabia dzięki Google Adsense" jest pewną formą namowy do klikania? W końcu Google nie wymaga takiej adnotacji więc po co?

Gdybym był pracownikiem Google to przeczytałbym to tylko na jeden sposób - żeby użytkownicy czuli się zobligowani do klikania, a nie klikali dlatego że interesuje ich reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lucider :):D:D:D:D przynajmniej jakiś miły akcent dzisiejszego dnia ;)...

Wiesz co to jest skierowanie? Wiesz co to jest skierowanie Google AdSense? To nie ja ustalam treść reklamy :)... na tym forum jest TYLKO skierowanie, nie ma kontekstowej...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lucider :):D:D:D:D przynajmniej jakiś miły akcent dzisiejszego dnia :P...

Wiesz co to jest skierowanie? Wiesz co to jest skierowanie Google AdSense? To nie ja ustalam treść reklamy :)... na tym forum jest TYLKO skierowanie, nie ma kontekstowej...

No jakimś cudem wiem co to jest skierowanie :P Używam AdBlock Plusa w Firefoksie więc wszelki adsense dla mnie nie istnieje - byłem pewien że na forum jest obecny, a ten tekst to takie mały "psychologiczny" trik ;) my mistake ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw czy są gorsze graje ... gdzie jest więcej oszustów... bo u nas to by było nie naturalne jak byśmy nie oszukiwali, nie?... Kurde

Ja na SEDO sobie klikam z kilku roznych IP, a Niemcy jak przelewaja kase, tak przelewaja na moje konto...nie sa to moze setki dolarow, ale te 20- 30 euro co miesiac z kilku domen to pokrywa mi hosting i domenki :P Nie jestem oszustem, tylko wyreczam w klikaniu potencjalnych userow, ktorzy pewnie by klikneli, jakby sie znalezli na stronie (ale logiczny wywod, he he)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrashXT a nie sądzisz że na Twoim forum (nie wiem, czy to o to chodzi, ale wiesz o którym ja mówię) napis "To forum zarabia dzięki Google Adsense" jest pewną formą namowy do klikania? W końcu Google nie wymaga takiej adnotacji więc po co?

Gdybym był pracownikiem Google to przeczytałbym to tylko na jeden sposób - żeby użytkownicy czuli się zobligowani do klikania, a nie klikali dlatego że interesuje ich reklama.

To jest gotowiec od Googla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności