Skocz do zawartości

linki zawierajacy funkcje java


agtile

Rekomendowane odpowiedzi

> Rozumiem ze funkcja java wiaze sie ze zliczaniem klikniec ale w/g mnie w tej formie nie ma przekazania PR bo link docelowy nie jest widoczny dla SE

[..]

> a co to ma do rzeczy? czy ja mowilem o robocie google czy yahoo?

Piszesz o tym że niewidoczność linku w Yahoo jest powiązana z tym że link nie przekazuje PR(patent firmy Google). Brawo.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ze funkcja java wiaze sie ze zliczaniem klikniec ale w/g mnie w tej formie nie ma przekazania PR bo link docelowy nie jest widoczny dla SE

[..]

> a co to ma do rzeczy? czy ja mowilem o robocie google czy yahoo?

Piszesz o tym że niewidoczność linku w Yahoo jest powiązana z tym że link nie przekazuje PR(patent firmy Google). Brawo.

Po pierwsze to napisalem to zdanie na podstawie obserwacji sprzed kilku dni kiedy w google nie bylo cache dla katalogu i jego podstron.

Mieszanie wyrwanych z kontekstu wypowiedzi nawet calkiem dobrze Ci wychodzi , szkoda tylko ze w ten sposob od ciagsz od glownego tematu ktorym jest pytanie o wartosc BL

Ale domyslam sie , ze albo zakochany jestes albo podobne taktyki stosujesz na wlasnych stronach i nie jest Ci na reke dotarcie do odpowiedz na moje orginalne pytanie.

Powiem tylko jedno:pierwszy raz widze katalog o tak wysokim PR ktory nie pobiera oplat za linki a tylko idzie na wymiane. Czerowona lampka juz na wstepie sie zapala. Bo to swiadczy o tym ze cos jest nie tak.

I to jest dokladnie to co generalnie chcialem wyjasnic na poczatku.

Ci ,ktorzy "siedza" w linkach wiedza dokladnie o czym mowie.

Teoretycy jak zwykle uczepiaja sie ksztaltu slow etykiety itp drobiazgow.

wiec MMP,jak mi jeszcze napiszesz ze bledy ort robie to mnie to nawet nie zdziwi.

Ja pisze swoje, a kobiety haftuja serwetki..

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontekst tematu jest ciągle ten sam. Pytałeś dlaczego dodany link po 2 miesiącach nie zwiększył Twojego PR, a sprawdzałeś to poleceniem link w Yahoo nie sprawdzając wcześniej czy owa podstrona katalogu jest zindeksowana w Yahoo i Google.

> szkoda tylko ze w ten sposob od ciagsz od glownego tematu ktorym jest pytanie o wartosc BL

Na początku nie pytałeś o wartość linka, tylko o to dlaczego Twój PR nie wzrósł. Dopiero potem zapytałeś o moc, tylko jak mierzyć moc linku z katalogu?

---

Jimmi no, wyłącz edycje postów jeżeli treść się zmieniła w 5% :>

> uczepiaja sie ksztaltu slow

Jakbyś nie zauważył to za pomocą tych słów przedstawiasz problem, więc może warto się zastanowić czy to co Ty napisałeś będzie tak samo zrozumiałe dla Ciebie jak i innych?

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontekst tematu jest ciągle ten sam. Pytałeś dlaczego dodany link po 2 miesiącach nie zwiększył Twojego PR, a sprawdzałeś to poleceniem link w Yahoo nie sprawdzając wcześniej czy owa podstrona katalogu jest zindeksowana w Yahoo i Google.

Akurat pytalem o co innego, pytanie bylo o to dlaczego BL z podkategorii katalogu majacej PR5 nie jest wykazywany w yahoo skoro mlodsze BL z innych katalogow z zerowym PR tam sa. A wiadomo chyba jak czesto roboty smigaja na podstronach katalogow i od czego to glownie zalezy.

Poczatkowo podejrzewalem ze to sprawa redirect ale jak pisalem juz wczesniej zgadzm sie ze byc moze nie tam lezy problem.

Jakbyś nie zauważył to za pomocą tych słów przedstawiasz problem, więc może warto się zastanowić czy to co Ty napisałeś będzie tak samo zrozumiałe dla Ciebie jak i innych?

Zgadza sie ale dla chcacego nic trudnego, to jest forum SEO jak by nie bylo i jezeli poddaje pod dyskusje katalog ze strona glowna PR7 i kategoriami i podkategoriami PR5 z ktorych linki najwyrazniej nie przekazuja tego co normalnie sie mozna by bylo spodziewac to oczekuje bardziej konkretnych opini a nie uwag co do ortografii.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pytalem o co innego, pytanie bylo o to dlaczego BL z podkategorii katalogu majacej PR5 nie jest wykazywany w yahoo skoro mlodsze BL z innych katalogow z zerowym PR tam sa

Ponieważ katalog nie jest zindeksowany w Yahoo, więc BL z niego nie będą się pokazywać.

> z ktorych linki najwyrazniej nie przekazuja tego co normalnie sie mozna by bylo spodziewac

Póki co twierdzisz że link nie widoczny w Yahoo nie istnieje także dla Google.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ katalog nie jest zindeksowany w Yahoo, więc BL z niego nie będą się pokazywać.

Szkoda ze wlasciciel(ka) katalogu nie byl(a) w stanie doprowadzic do tej prostej tezy, zaoszczedzilibysmy sobie co najmniej kilkunastu zbednych postow, mnie ominelo lowienie ryb w zatoce meksykanskiej, ale zawsze to moge zrobic jutro :D

Osobiscie nie skozystam z wpisow w katalogu turystycznym, dam sobie czas do nastepnego update i wtedy w zaleznosci od wynikow, albo przyznam sie do bledu albo przekonam sie ze mialem nosa co do tej strony.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wlasciciel(ka) katalogu nie byl(a) w stanie doprowadzic do tej prostej tezy

Wystarczyło spytać o to w normalny sposób, bez wyzwisk, zamiast robić awanturę na dwóch forach. Dzięki temu dostałbyś odpowiedź na wszystko już w pierwszej mojej wiadomości. No ale w końcu to ja jestem amatorką, a ty specjalistą od SEO, więc jak mogłabym podważać twoje zdanie ;-)

Mówiłam ci, że zrobisz z siebie pośmiewisko i że licznik kliknięć to nie jest przekierowanie, ale wolałeś z uporem osła drążyć temat zamiast sprawdzić, kto ma rację. Nie spodziewałam się tylko, że pogrążysz się do tego stopnia, aby kłócić się z jednym z "rzeczoznawców" stąd, jak to w pierwszym poście napisałeś, a to już jest z twojej strony żenada. Teraz w końcu dowiedziałeś się, czemu Yahoo nie wykazuje linków i dalej ciężko przyznać się do błędnie wysuniętych wniosków i najzwyczajniej przeprosić. Taki z ciebie znawca wyszukiwarek a w tej rozmowie wychodzi u ciebie brak podstaw. Pytasz czemu nie odpowiadałam na pozostałe pytania dotyczące tego katalogu. Ponieważ po tonie twoich wypowiedzi postanowiłam trzymać się zasady Nie wdawaj się w dyskusję z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, po czym pokona doświadczeniem. dlatego jeśli mam rozmawiać o jakimkolwiek katalogu to tylko o swoim edukacyjnym.

ps. Niektórzy nie potrzebują zbijać kasy na sprzedawanych linkach ;-) Tak cię to boli, co? Tak cię boli ten wysoki PR u kogoś a nie u ciebie? Przecież to tylko liczba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło spytać o to w normalny sposób, bez wyzwisk, zamiast robić awanturę na dwóch forach.

po pierwsze -zapytalem grzecznie, wyzwisk nie bylo a ton zmienilem zaraz po twojej pierwszej zjadliwej reakcj wiec dostosowalem sie tylko do twojego stylu zebys mie lepiej zrozumiala.

Nie spodziewałam się tylko, że pogrążysz się do tego stopnia, aby kłócić się z jednym z "rzeczoznawców" stąd, jak to w pierwszym poście napisałeś, a to już jest z twojej strony żenada.

Ja tego wrazenia nie odnioslem, a juz na pewno moja wymiana zdan z MMP byla na duzo lepszym poziomie niz z toba- po raz kolejny, dostosowalem sie do stylu rozmowcy, ktory o niebo przewyzsza cie jesli chodzi o kulture slowa.Ciebie ponosi jak brzydka krolewne,bez posagu.

Teraz w końcu dowiedziałeś się, czemu Yahoo nie wykazuje linków i dalej ciężko przyznać się do błędnie wysuniętych wniosków i najzwyczajniej przeprosić.

Chyba raczysz zartowac, dowiedzialem sie i owszem bo zadawalem pytania normalnej osobie, twoja reakcja na podobne pytanie na forum webhelp byla conajmiej zenujaca.

Taki z ciebie znawca wyszukiwarek a w tej rozmowie wychodzi u ciebie brak podstaw. Pytasz czemu nie odpowiadałam na pozostałe pytania dotyczące tego katalogu. Ponieważ po tonie twoich wypowiedzi postanowiłam trzymać się zasady Nie wdawaj się w dyskusję z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, po czym pokona doświadczeniem. dlatego jeśli mam rozmawiać o jakimkolwiek katalogu to tylko o swoim edukacyjnym.

Gdybym byl "takim" znawca jak ty nie zadawalbym w ogole pytan, ale w jednym masz racje, dyskusja z toba to jak mowienie do sciany, prawdopodobnie z papuga dogadalbym sie juz szybciej.

ps. Niektórzy nie potrzebują zbijać kasy na sprzedawanych linkach ;-) Tak cię to boli, co? Tak cię boli ten wysoki PR u kogoś a nie u ciebie? Przecież to tylko liczba.

Mylisz sie po raz kolejny, ci niektorzy raczej zdaja sobie sprawe ze zbyt wiele by ich to kosztowalo przy nastepnym update, z nadmiaru reklamacji prawdopodobnie z miasta by sie musieli wyprowadzic

Takze pozyjemy zobaczymy, ja osobiscie nie stawiam na tego czarnego konia ktorego tak zajadle bronisz . Nie grzeszysz doswiadczeniem w tym temacie wiec mnie to nie dziwi.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze -zapytalem grzecznie

Po pierwsze i najważniejsze - nie widzę powodów, dla których powinnam tłumaczyć się z czegokolwiek związanego z katalogiem, który nie jest mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze - nie widzę powodów, dla których powinnam tłumaczyć się z czegokolwiek związanego z katalogiem, który nie jest mój.

tez tak sadze

Amen

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności