Skocz do zawartości

Pytanie co do Presell Page


Necro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam małe pytanko dla bardziej zaawansowanych.

Zarejestrowałem się w około 200 precalkach, a teraz mam takie pytanko. Ile maksymalnie mogę dodać dziennie artykułów, tak żebym nie dostał od google jakiegoś złego prezentu?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Z Ile maksymalnie mogę dodać dziennie artykułów, tak żebym nie dostał od google jakiegoś złego prezentu?

(...)

Wszystko zależy m.in. od:

wieku domeny twojego serwisu

ile domena posiada juz linków przychodzących

jaka jest "siła" owych presell page

jaki anchor text dajesz w artykulach

itp itd

Jest oczywiste, że jeśli domena jest stara, posiada dużą ilość linków przychodzących, to możesz więcej artykułów dodawać dziennie.

Dodatkowo, bardziej liczy sie nie to ile dajesz dziennie, ale w jakim czasie google je zaindeksuje

Poza tym zwróć większą uwagę nie na ilość a na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicując anchory możesz sobie napierniczać ile chcesz treść unikalna nie ma nic do rzeczy , i tak ponad 60% z tego co napiszesz nie bedzie od razu zaindeksowana a 20% prawie wogóle.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pozostałych 20% Twój tekst nawet nie będzie dodany.

Osobiście bardzo polecam podlinkowanie dodanych artykułów do presellów na któreś z zapleczówek. Często tego ludzie nie robią a zysk jest dwustronny i dosyć szybko widoczny:

- presellek dostaje większą moc - i tu ukłon w kierunku utrzymującego presellek + wzmocnienie swojego artykułu;

- artykuł zostanie praktycznie na 100% zaindeksowany w google w dosyć krótkim czasie.

Dzięki takiemu podlinkowaniu moje artykuły w presellach po updacie mają PR=2, mimo że podlinkowałem te artyłuły w postaci listy tylko z dwóch zapleczówek...

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3: no z tym trzeba się liczyć.

Podlinkować precla ze strony którą pozycjonuje czy tylko z zaplecza?

Tylo z zaplecza. W przeciwnym wypadku będziesz miał link zwrotny, co nie jest do końca zdrowe.

Budowa zaplecza jest długotrwała, więc przy dodaniu do preselli, postaw sobie na początek jedną stronkę zapleczową, po jakimś czasie następną, potem następną. To zawsze się opłaca.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę tak zrobić, że po dodaniu arta później podlinkuje go Adderem??

Pozdrawiam

Adder zdaje się nie indksuje linków w postaci:

https://domena/artykul.html

tylko samą domenę. Albo to dotyczy qlwebów, już nie pamiętam.

Ale jeżeli Ci się uda - to tak, to dobra metoda.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności