Skocz do zawartości

Jaki skrypt na foto-blog


BarT_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Portal w stylu focia.rus na wordpresie? :D

Poszukaj czegoś np. na hotscripts.com - chociaż wątpie żebyś znalazł skrypt, który idealnie odpowiada Twoim wymaganiom, zwłaszcza jeśli ma być SEO firendly, bo z tym jest niestety prawdziwa tragedia :/ Podobnie jak z HTML'em wspierającym standardy.

Najlepiej jeśli zlecisz komuś napisanie gotowca. Jednak z góry ostrzegam, że to może wynieść 500 zł i więcej (zależy jakie tam mają być funkcje, typu komenty do zdjęć, ocena ich itp.) - ale chcesz mieć dobrze, musisz płacić. Na darmowym oskryptowaniu daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeśli zlecisz komuś napisanie gotowca. Jednak z góry ostrzegam, że to może wynieść 500 zł i więcej (zależy jakie tam mają być funkcje, typu komenty do zdjęć, ocena ich itp.) - ale chcesz mieć dobrze, musisz płacić. Na darmowym oskryptowaniu daleko nie zajedziesz.

zero ci się zgubiło (delikatnie mówiąc) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeśli powaznie o tym myślisz to 1000zł to nie duża kwota a zawsze lepiej mieć coś swojego i dokładnie takiego jak potrzeba. na darmowych nie warto.

Może ktoś Ci napisze dużo taniej, naiwny studencik z pierwszego roku?;> o ile Ci się poszczęści :D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart?

Chciałbym zobaczyć lepiej napisane od przystosowanego (za 300-500zł) Drupala oprogramowanie za 1-2tyś zł.

Domorosły 'chakier' (po przeczytaniu 2 mądrych książek) rozwali je na pył.

O wydajności czy kosztach aktualizacji i rozwoju nie ma nawet co wspominać.. :D

Jak ktoś chce coś wyjątkowego i ma pięciocyfrowy budżet to warto startować z własnym softem.

W opisanym temacie nie widzę wyjątkowych wymagań.

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może faktycznie galop zaszedł za daleko :)

cicho...sza

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać plaga domorosłych informatyków którzy myślą że to co samemu napiszą na kolanie w domu bedzie lepsze od softu który testowały setki tysiące osób :)

Adam masz jakies namiary na ludzi co sie znają trochę na drupalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksimus: niestety nie, sam coś tam dłubie ale do eksperta mi daleko (kilkanaście prostych wdrożeń, modyfikacje istniejących modułów).

Jak masz jakieś konkretne zadanie i nie wiesz jak ugryźć to skrobnij - chętnie spróbuję pomóc.

Brakuje solidnej polskiej społeczności Drupalowej - prawda?

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksimus: niestety nie, sam coś tam dłubie ale do eksperta mi daleko (kilkanaście prostych wdrożeń, modyfikacje istniejących modułów).

Jak masz jakieś konkretne zadanie i nie wiesz jak ugryźć to skrobnij - chętnie spróbuję pomóc.

Brakuje solidnej polskiej społeczności Drupalowej - prawda?

E to dla mnie już jesteś autorytetem drupalowym :)

Zakodowałem sobie Adam Krywko = DRUPAL i już pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności