Skocz do zawartości

No i niestety zima


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Za zimno na rower

Wydaje Ci się ;) odpowiednia odzież i naprzód. Ja tam jeżdżę nawet po śniegu, jedynie przy skrajnej gołoledzi odwieszam rower na haki.

Chwali się , ja nie zawszę mam tyle zamozaparcia.

A dzisiaj niestety dałem sie zaskoczyć :) bo co z tego ze kurtka termo hiper i z bajerami, z korpusem nie ma problemów. Brak okrycia na koncówach i nie pojechałem , bo jak co roku nie wiadomo gdzie jest stara czapka i rekawiczki z nieobcietymi palcami :)

W tym roku planuję na zimę oponę z kolcami :) Do zimowego roweru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku planuję na zimę oponę z kolcami biggrin.gif Do zimowego roweru biggrin.gif

Tylko przypadkiem nie kupuj gotowca bo szkoda kasy, i tak nic nie przebije samoróbki z blachowkrętami.

W zeszłym roku widziałem niezły patent na śnieg - podgrzewane klocki w V-kach zasilane z akumulatorka umieszczonego w camelu :) Jak sobie przypomnę mój pierwszy sezon zimowy to aż żałuje że sobie takiego czegoś nie zrobiłem

PS jak można nie lubić zimy ??? :P nie mogę się już doczekać pierwszego prawdziwego ataku.

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności