Skocz do zawartości

Zaplecze a darmowe hostingi


osablood

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię takiego podejścia : Chciałbym mało wydać, dużo zarobić i wszystko w ciągu najlepiej kilku godzin.

Jeżeli chcesz coś zarobić to musisz zainwestować i to sporo. Musisz wykupować płatne hostingi i to różne ze względu na IP. Albo możesz zrobić tak jak ja : Trzymam wszystko na jednym serwie i dla każdej strony kupuję dedykowane IP, spore zagrożenie, ale w razie problemów pytania kieruję do jednego (kompetentnego) człowieka, a nie do 20 różnych.

Poza tym ile mamy darmowych hostingów w Polsce ? Za pewno nie wiele, można korzystać z zagranicznych, tak ... hhmm... tylko po co ? Przemilczmy również kwestię jakości free hostów, bo z Polskich jedynie ovh.pl trzyma formę.

I czy w ogóle na takim hoście jak yoyo.pl można podpiąć domenę ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydaje mi się że to zależy od tego co chcesz odsiągnąć jeżeli znajdziez 50 hostingów free php + mysql a chcesz popróbować za darmo to OK

Ale jeśli myślisz o czymś poważniejszym to daj sobie spokuj lepiej odłuż pare złotych i wykup kilka tanich darmowych hostingów np. 8p.pl za kilkadziesiąt złotych - rocznie rocznie to dużo nie jest

Też próbowałem na darmówkach typu awardspace, 110 mb, ale to jest i tak kicha.

Lepiej odłóż kilkadziesiąt złotych rocznie no chyba że liczysz ża na preclach wypozycjonujesz "nieruchomości".

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz można znaleźć hostingi kosztujące po 30-40zł. rocznie :) Dla osób, które chcą zacząć coś w kierunku budowy zaplecza zapewne te 20 piw mniej rocznie nie będzie tak wielkim problemem...albo dla odmiany 4 paczki papierosów mniej.

Unikalnatreść.pl - bo wartościowy content to podstawa!

Skuteczny SEO Copywriting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie pale w ogóle, więc mniejsze wydatki :)

Darmowy hosting chciałem tylko wykorzystać, zanim kupie, żeby już zacząć robić coś w tym kierunku. Czytając doszłem do wniosku, że nie ma sensu brać darmowych kont, poczekam aż zakupie hostingi i domeny. Bo posiadam już 2 domenki i 2 hostingi, ale nie chce robić na tym samym IP co będe pozycjonował.

Salek1989: nie mam takiego podejścia jak to opisujesz. Bo to jest mało prawdopodobne ;]

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe hostingi jako bonus dla zaplecza się nadają, moim zdaniem.

Z darmowego można też sporo wyciągnąć, ale na pewno nie można tylko na te darmowe postawić. Pare blogów i stronek tematycznych na freehostach na pewno nie zaszkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej napisz dokładniej za co mam niby dostać domene i hosting - oczywiście jeśli nie będzie on zależeć od ciebie, bo później niewiadomo do czego tego użyjesz.

FiKaS: no jakieś tam pomysły są :D Ale jedno mnie zastanawia jak robie zaplecze tematyczne to ciągle mam robić strony o tym samym? W końcu zabraknie co napisać :)

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ osablood, polegałoby to na tym, że przedstawiasz swój projekt jednemu z zainteresowanych, jeżeli mu się spodoba bo kupuje Ci hosting (zresztą większość ma własnego resellera) i domenę. W zamian za to dajesz mu wyłączność na linki na stronie, no i pewnie jakieś miejsce dla AdSense.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności