Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Temat moze bardziej na jakies forum medyczne ale ja potrzebuje conajmniej 9h snu, zeby sie wyspac :jezyk1: Czsami usypam o 5 rano, to wstaje o 14-tej a czasami nawet o 15tej :) Jak pojde spac o 3-ciej to wstaje ok 12tej :)

Czytalem troche na ten temat, ze nie jest prawda, ze czlowiek potrzebuje 8h snu, kazdy organizm dobiera sobie indywidualnie ale ja mam normalnie organizm jak niemowle :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja śpię od 10 do 17 :jezyk1:... ale staram sie przenieść na dzienny tryb życia :)... teraz czekałem, ąz mi direct admina zainstaluje admin, ale kupiłem od linuxpl.com licencje i kurde wpisali zły ip serwera :/ i co robić w nocy? chyba zrobię test... ile osób o tej porze wyciągnę na bieganie :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Wam się że doba jest za krótka? Mi by pasowało aby miała z 30godz bo tez mam problem aby w końcu iść do spania a spać sie nie chce :jezyk1:

Tylko że rozwiązanie mam proste, siadam przed telewizorem i zasypiam z nudów :) Ale to tylko w takich przypadkach kiedy wiem że wcześnie rano trzeba wstać :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nocny tryb zycia to jest masakra, ja sie z tego lecze od 5 lat :jezyk1: To jest nieuleczalne, tlumacze to sobie tak, ze byc moze czlowiek jest zwierzeciem nocnym, skoro jak nic go nie zmusza woli spac w dzien a zyc w nocy, ja tak wole :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im później się położę tym dłużej śpię. Najlepiej by było jakbym spał od 23.00 do 7.00. A tak, jak się dzisiaj położę spać o 3.00 to 'zedrę się z łóżka' o 13.00 i będę niewyspany. Jak się doprowadzę do porządku, ściągną pocztę, spojrzę co gdzie i jak to jest już 16.00, i w sklepie nie ma świeżych bułek, same obmacane resztki.

Przez to marnuje dużo czasu :jezyk1: A i nie pamiętam kiedy śniadanie zjadłem zanim włączyłem komputer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to różnie, raz spie 3 godziny a raz 10 godzin. Zależy od nakładów pracy. Chociaż mój organizm to sklania sie bardziej do tych 10h snu niz trzech :jezyk1: Zasypiam gdzieś tak około 5tej 6tej nad ranem. Wole pracowac w nocy niz w dzien i jak widze chyba nie tylko ja

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten tryb dziś podjąłem decyzje o wynajmowaniu biura :jezyk1:... Od 1 grudnia będę wynajmować mieszkanie wykonane w bardzo wysokim standardzie więc nawet klientów można zapraszać :)... Nie będzie siedzenia po nocach, wyjdę z biura do domu to nawet kompa nie będę mieć :) tv - nic :) ... oderwę moje prywatne życie od pracy... :)

Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze wstawać o 4 rano. Pobiegać trochę po osiedlu, wracając kupić świeże bułeczki, wracasz jesz śniadanie, bierzesz prysznic, ubierasz się i albo siadasz do kompa w domu, albo idziesz do biura. Godzina 5 może 5:30 i już jesteś przy kompie. Pracujesz sobie z 5-6 godzin o godzinie 12 idziesz na obiadek, spędzasz czas z rodziną itd. A wieczorem tak 17-19 siadasz do komputera jeszcze na chwile by wszystko posprawdzać, wykonać pilne prace.

Wtedy w ogóle inaczej żyjesz :) widzisz słońce itd :)... Jak mam komputer w domu i w domu pracuje to obijam sie większość dnia, a później trzeba jeszcze popracować to siedzę do późna. Wstaje o 15 nie wyspany, to nie mam ochoty pracować więc sie obijam, później idę spać i wstaje jeszcze później itd... praca bardzo nieoptymalna.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie ide spac o 2-4 w nocy wynika to glownie z tego ze pracuje dla firm z usa i komunikuje sie z nimi na zywo:) wowczas spie do 12-14 w zasadzie spie tyle ile organizm potrzebuje poprostu budze sie czasem o 12 a czasem nawet o 15:)

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzę spać miedzy 2 a 4 wstaje miedzy 8 a 9.30 . W czasie dnia jak mogę tylko śpię jeszcze do 30 minut najlepiej około 15 do 17 tej :jezyk1: i jakoś żyje. Za to jak teściowie biorą w sobotę dzieci to w niedziel śpię do 14 tej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności