Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja przez ten tryb dziś podjąłem decyzje o wynajmowaniu biura smile.gif

tez o tym myslalem ale wyszedlbym na tym jeszcze gorzej :) w Krakowie sa takie korki, ze dojazd do biura i z biura zajalby mi 2h dziennie, wiec te 2h bym musial jakos odrobic a pewnie odrobilbym kosztem snu :jezyk1:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intru chyba nie słuchasz audycji Pana Piotra Majewskiego :jezyk1:... Biuro ma być BLISKO miejsca zamieszkania :) Ja będę mieć 30-100 sekund w zależność od tego czy będę musiał czekać na windę :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 gości, 4 użytkownicy, 0 anonimowi użytkownicy

CrashXT, Yahoo.com, Google.com, Cobion.com, Nutch.org, alumilut, gothen, MSN.com, yavaho

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak: idziesz spać na 30 minut, później bierzesz gorący prysznic i po chwili lodowaty... jeszcze wypoczęty i przebudzony :jezyk1:...

ja pewnie będę to stosował dziś kilka razy :)... w nocy pomogło :)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.besmart.pl/category/sen/page/2/

Bardzo polecam przeczytać "Jak spać krócej i lepiej", stosuję i działa :)

"...Szybko wstajesz. Szybko, nie leniwie! Pamiętaj, że w dalszym ciągu jesteś zadowolony i co najmniej lekko się uśmiechasz...."

Skutkuje ? Już ja widzę ten radosny usmiech podczas wstawania , ale potrenować jakieś psyhologiczne zabawy nie zaszkodzi a nuż widelec bedzie lepiej :jezyk1: Bo doba wydaje sie za krótka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności