Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

12h= 1,5hx8

15h= 1,5hx10 Więc wszystko zgodnie z opisem :)

Po przeczytaniu artykułów stwierdzam ze coś w tym musi być. Bo dzisiaj mi sie wstawało wyjątkowo dobrze a spałem 6h (trochę później sie położyłem niż zwykle) A normalnie mam straszne problemy z odrywaniem sie od kołdry :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sypiam 00.00 do 08.00 bo mam na 9.00 do pracy - więc w miarę mam unormowane

Jednak jak nie pracowałem na konkretne godziny tro zazwyczaj usypiałem 2.00-3.00 i wstawałem koło 10.00

Pamietam kiedyś jeszcze z 8-9 lat temu jak grywałem w Warcfarfta II to się siedziało 16-20 godzin przed kompem non stop i przechodziło kolejne misje ehh to były czasy beztroski. Wtedy się kładłem trochę przespać zjeść i z powrotem mordować Orki.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Wam się wysypiać, bo szkoda zdrowia.

Jak ktoś sypia poniżej 5h, to mózg nie zdąży mu się zregenerować, no i na zawał można kipnąć za kilka lat (pijąc dużo kawy nawet szybciej).

No wlasnie, a kto sie wspomaga kawka zaraz po wstaniu ? :)

Ja pijam tak srednio dwie kawki dziennie i sypiam te minimum 7 godzin...glownie to od 2 - 9 czasem mi sie zdarzy pojsc wczesniej spac i wstac o tej samej porze,ale to tylko czasem albo jak trzeba wstac na zajecia na 10 to wtedy pobudka o 8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh to były czasy beztroski. Wtedy się kładłem trochę przespać zjeść i z powrotem mordować Orki.

Co to za życie :)

Jak nie ma problemów to nie czuje że żyje.

A wiecie co wam powiem? nudno na forum o 5 rano

Jutro o 5 wszyscy na PiO obecnośc obowiązkowa , listę sprawdza jimmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle miałem tak, że chyba moja doba biologiczna ma jakieś 26 h, ponieważ codziennie się budziłem mniej więcej dwie godziny później i tak całą dobę przechodziłem wielokrotnie :) Najprzyjemniej jest wstawać ok 4-5. Teraz walczę z tym nieregularnym wstawaniem i staram się wstawać codziennie o jednej porze ale ciężko to idzie ;) Latem to może i się sprawdza, ale zimą tylko kilka godzin dziennie jest jasno, więc lepiej ich nie przesypiać.

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności