Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie co wam powiem? nudno na forum o 5 rano tongue.gif..

Coś o tym wiem ;)

A co czujecie jak zostajecie sam na sam z robotami wyszukiwarek :tort:? :P

Ostatnio jak zostałem z nimi sam na sam to się bardzo przeraziłem ;)

A co do snu:

dni powszednie- 22-6 (szkola :cmok: )

weekend : od 4 do 11/12 (czasem jak sie cos robi to i cala nocka zleci i sie do 8 posiedzi ;)

Dni wolne (ile da rady :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie przejmuj się ja też wstałem pół godziny temu. Kawka i będzie oki. Tak na marginesie to jak miałem dwadzieścia kilka lat wypijałem ich 5-6 w ciągu dnia i spałem jak zabity. Dzisiaj jak bym 3 wypił to bym chyba ze dwie doby nie spał. A tak zmieniając trochę temat to ile wam najdłużej zdażyło się nie spać ? (bez zmróżenia oka) Mój rekord to 56 godzin.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prowadziłem kawiarenkę internetową kilka lat temu to spałem jak żołnierz - kiedy się da ;) Nie było tych chwil za dużo..

Praca w obecnej branży daje wolność wyboru. Śpicie kiedy chcecie i ile chcecie. Kwestia wyboru i dyscypliny. Doceńcie to ;)

Ja oczywiście z własnego wyboru śpię do południa i budzę się niewyspany :cmok:

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... a ja myślałem, ze ze mną coś nie tak :unsure:

Podziwiam Michała (admina) - naprawdę nie wiem, jak Ty się regenerujesz w ciągu 3-4 godzin snu :)

Po każdej bibce do 4 rano Michał budził nas o 8, bo mu się już nudzi tak siedzieć od godziny, kiedy wszyscy dookoła śpią :)

Ps. odhaczony - idę spać :P

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności