Skocz do zawartości

Jak długo śpicie, w jakich godzinach ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

panowie ;] widze ze wam sie nudzi ;]

Powiem wam w sekrecie, swego czasu (przyznam bylo to w gimnazjum) gdy rozpracowywalem internet siedzialem na kompie od 15 ( czyli skonczenia szkoly ) do 3-4 rano i pobudka na 6 i tak przez wiele miesiecy duzo przed kompem i po 2-3h snu organizm sie po paru tygodniach przyzwyczail. alee po jakims czasie zaczely sie dziac jaja...sie organizm tak przestawil ze gdy juz chcialem wrocic do normalniejszego zycia :) nie moglem spac...cale noce...musialem wpieprzac tabletki na sen, rozregulowaly mi sie jelita i do teraz mam jakies go**o zwane nadwrazliwoscia jelit i tez chapanie tabletek, dlatego nie przeginajcie za bardzo zebyscie jak ja nie skonczyli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj myślałem, że u fryzjera nie wysiedzę ... nie spałem coś kolo 20 godzin i po prostu nie miałem siły siedzieć :) wróciłem położyłem sie spać i wstałem o 2 :unsure:... już na nogach od 7 godzin :) masę pracy za mną :P... fajny taki tryb :)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci dzieci tak się robi a później tysiące wyjeb..e na leczenie głowy itp. rzeczy Powodzenia - mój tryb: o 6:30 wstaje o 23:30 i jest git.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, wstaje o 5-7 ide do pracy na 6-8 i pracuje do 14-16 ( mam takie szyny ze moge wybrac sobie kiedy przychodze :) ) pracuje przez te 8h pelne obroty, wracam do domu i mam czas dla siebie, dla kobietki i dla znajomych ;] spac o 22-23-00 i zyje sie cudnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zdrowia na niewłaściwy tryb życia.

Prawdopodobnie każdy jada również w pośpiechu (i lub) przed komputerem i wypija kilka kaw dziennie.

To wszystko prowadzi w skutkach do zawału. Człowiek nie maszyna.

Wypoczynek, właściwe odżywianie i aktywność ruchowa to podstawa do dobrego samopoczucia i "wydajności intelektualnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gownoe prawda.

kawa jest bardzo zdrowa. 3 kawy dziennie rozlozone w ciagu dnia zdecydowanie polepszaja: trawienie, ukrwienie, myslenie, dotlenienie. pijac 10 kaw mozna miec problemy.

zawaly spowodowane przez kawe maja osoby ktore maja juz problemy z sercem...

oczywiscie mowie o kawie parzonej nie rozpuszczalnej ktora jest zdecydowanie mocniejsza od parzonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa jest bardzo zdrowa.

Tia. Tylko, że kofeina uzależnia (szczególnie regularnie w małych dawkach) i potem baardzo ciężko rozpocząć dzień bez kawy. Łaziłem kiedyś po górach z dwiema takimi osobami :D

Druga rzecz, to że łatwo przedawkować, a to już jest bardzo niebezpieczne. Trzeba się pilnować. Nie każdy potrafi.

Reasumując: kawa jest równie zdrowa co alkohol ;)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności